2xBABYBIO Jablko s klementinkami 130 g

Kód výrobku: F134549 Dodavatelský kód: 51095

Skladem

Běžná cena

109 Kč
Cena za 100 g: 42 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

2xBABYBIO Jablko s klementinkami 130 g

Značka:

Ovocný bio příkrm od 6. měsíce. Čistá chuť přírody a ovoce z lokálních francouzských ekofarem. Bez umělých konzervantů, bez zahušťovadel a dochucovadel. Bez přidaného cukru. Bio výživa pro kojence od ukončeného 6. měsíce. Co by mohlo být pro Vaše děťátko lepší, než šťavnaté klementinky plně dozrálé na korsickém sluníčku (*CHZO)? Jejich osvěžující chuť spojená se sladkostí jablek vypěstovaných a uzrálých ve Francii v oblasti Aquitaine je kombinací, která potěší každého malého jedlíka. Příkrm můžete podávat od ukončeného 6. měsíce. S Babybio navíc máte jistotu, že všechny použité suroviny jsou vypěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a svému děťátku tak dáváte to nejlepší.

  • CHZO: chráněné zeměpisné označení výjimečného zemědělského produktu nebo potraviny z daného regionu či místa.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Připraveno pasterizací. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

jablka* 72 %, šťáva z klementinek* CHZO** 25 %, rýže CHZO** 3 %, bez přidaného cukru, bez lepku a mléka *složky ekologického zemědělství **chráněné zeměpisné označení Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Příprava: Podávejte při pokojové teplotě. Nepřidávejte cukr.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 209 kJ/49 kcal, bílkoviny ˂0,5 g, sacharidy 11,8 g, z toho cukry 10,7 g, tuky ˂0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny ˂ 0,1 g, vláknina 1,1 g, sodík 10 mg, sůl 0,03g

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 7. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano
Složení
vícedruhové