BABYBIO Menu mrkev a brambory s treskou 260 g

Kód výrobku: F024010 Dodavatelský kód: 53053

Skladem

Běžná cena

109 Kč
Cena za 100 g: 42 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO Menu mrkev a brambory s treskou 260 g

Značka:

Dopřejte svému děťátku lahodnou kombinaci masa a zeleniny připravenou na páře. Díky tomu si toto denní menu zachovává co nejvíce živin a chuti. Navíc již obsahuje i větší kousky, takže Váš malý gurmán zapojí i své zoubky.

Bio výživa pro kojence od ukončeného 15. měsíce. Víme, jak rychle děti rostou. Proto jsme vytvořili denní menu pro starší děti, které je podáváno na talířku a obsahuje malé kousky, které dítě musí žvýkat. Porce jsou vypočteny na základě nutričních potřeb patnáctiměsíčního dítěte. A vše navíc skvěle chutná! To je naše islandská treska z volného moře v kombinaci brambor s rajčaty, cuketou a trochou petržele. Výlet za novými chutěmi může začít!

Víte, že načka Babynat obsahuje pouze ryby z volného výlovu? Tyto ryby jsou velmi bohaté na obsah jódu. Pocházejí z volného moře a jsou loveny výhradně v rámci pravidel udržitelného rybolovu. Jelikož nejde o sádkový chov, kde jsou ryby pod stálou kontrolou, nelze jejich maso certifikovat značkou BIO. Proto jsme pro tyto příkrmy zařadili označení Babynat. Všechny ostatní ingredience, s výjimkou ryb z volného výlovu, jsou v BIO kvalitě.

Výrobek ekologického zemědělství (88%). Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vařeno v páře. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

Výrobek ekologického zemědělství (88%). mrkev* 23 %, voda z vaření, brambory* 17 %, pyré z rajčat* 15 %, islandská treska z volného moře 9,5 %, rýže* 5 %, cuketa*, cibule*, řepkový a slunečnicový olej*, petržel*, česnek*, bez zahušťovadel a přidané soli, bez mléka, bez lepku, obsahuje rybu *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: RYBY

Příprava v horké vodě: Talířek ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko. Příprava v mikrovlnné troubě: Propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 62 kcal/262 kJ, bílkoviny 3,1 g, sacharidy 9 g, z toho cukry 1,8 g, tuky 1,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g, vláknina 1 g, sůl 0,07 g, sodík 26 mg

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 1,5 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano