BABYBIO Menu sladké brambory s masem z perličky a sušenými švestkami 260 g

Kód výrobku: F024006 Dodavatelský kód: 53062

Značka:

BABYBIO Menu sladké brambory s masem z perličky a sušenými švestkami 260 g

Značka:

Dopřejte svému děťátku lahodnou kombinaci masa a zeleniny připravenou na páře. Díky tomu si toto denní menu zachovává co nejvíce živin a chuti. Navíc již obsahuje i větší kousky, takže Váš malý gurmán zapojí i své zoubky.

Bio výživa pro kojence od ukončeného 15. měsíce. Představte svému dítěti tuto dobrotu – sladké francouzské brambory v kombinaci s farmářskou perličkou a lahodnými švestkami! Menu je navíc vytvořeno přesně pro nutriční potřeby děti od 12/15 měsíců. Obsahuje malé kousky, takže děti musí žvýkat a navíc je na praktickém talířku, aby je motivovalo k samostatnému jezení (pod dohledem).

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv.

Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vařeno v páře. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

sladké brambory* 44 %, brambory*, voda z vaření, pyré* ze švestek 8 % (voda, švestky* 3,2 %), francouzská farmářská perlička* 8 %, mrkev*, řepkový a slunečnicový olej*, skořice*, bez zahušťovadel, bez přidané soli, bez mléka, bez lepku *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Příprava v horké vodě: Talířek ponořte asi na 5 minut do vroucí vody. Poté pokropte studenou vodou, chvilku počkejte a odejměte víčko. Příprava v mikrovlnné troubě: Propíchněte víčko a ohřívejte 1 minutu na střední výkon. Obsah zamíchejte. Před podáváním ověřte teplotu. Nepřisolujte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 216 kJ/51 kcal, bílkoviny 2,4 g, sacharidy 7,5 g, z toho cukry 3,6 g, tuky 0,9 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g, vláknina 1,8 g, sůl 0,06 g, sodík 25 mg

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 1 roku, od 1,5 roku
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano