BABYBIO Kaše nemléčná s verbenou, pomerančovým květem a heřmánkem 220 g

Kód výrobku: F129342 Dodavatelský kód: 50016

Skladem

Běžná cena

199 Kč
Cena za 100 g: 90 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO Kaše nemléčná s verbenou, pomerančovým květem a heřmánkem 220 g

Značka:

Nemléčná obilná kaše s bylinkami. Verbena, heřmánek a voňavý pomerančový květ. Kombinace, která Vašemu děťátku zpestří jídelníček a je šetrná k bříšku.

Nemléčná obilná kaše s bylinkami od Babybio přináší unikátní kombinaci chutí pomerančových květů, a blahodárnou sílu heřmánku a verbeny. Tyto bylinky jsou tradičně známé svými léčivými účinky a positivně působí na zažívání děťátka. Můžete ji podávat od ukončeného 6. měsíce namíchanou v lahvičce nebo na talířku se lžičkou. Je zdravá, chutná a děťátko zasytí. S Babybio navíc máte jistotu, že všechny použité suroviny jsou vypěstovány v souladu s ekologickým zemědělstvím a svému děťátku tak dáváte to nejlepší.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

pšeničná mouka* 77 %, ovesná mouka* 17 %, rýžová mouka* 5 %, extrakt z verbeny*, extrakt z pomerančového květu*, extrakt z heřmánku*, thiamin (vitamín B1), obsahuje lepek, může obsahovat mléko *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: LEPEK Může obsahovat: MLÉKO

3 zarovnané polévkové lžíce prášku (3 g/lžíce) přidejte do kojenecké lahve s 210ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a protřepejte. Případně 7 zarovnaných polévkových lžic přidejte do talířku s 210ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a promíchejte. Nezkonzumovaný zbytek připravené kaše již nepodávejte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu. Po otevření nádobu dobře uzavřete a uchovávejte v chladu a suchu max. 4 týdny od otevření.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 1634 kJ/386 kcal, bílkoviny 10,7 g, vláknina 3,3 g, sacharidy 78 g, z toho cukry 1,5 g, tuky 2,7 g, z toho nasycené 0,7 g, sodík ˂5 mg, sůl ˂0,01 g, vitamín B1 1,25 mg

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 6. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ano