Loading
Loading

BABYBIO Nemléčná bio kaše s kakaem 220 g

BABYBIO Nemléčná bio kaše s kakaem 220 g

3 - 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 127,00 Kč

Kód: F008849 , Dodavatelský kód: 50011 , EAN: 3288131500119 , Značka: Babybio

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BABYBIO Nemléčná bio kaše s kakaem 220 g

Spojili jsme quinou s naším organickým kakaem, a vznikla tak výborná nemléčná kaše, která vašim dětem představí další nové chutě. Díky kakau je chuť příjemně nasládlá a dětem chutná. Quinoa zajistí důležitý obsah vitamínů a minerálů, které vaše dítě potřebuje. S Babybio navíc máte jistotu, že byla quinoa pěstována v souladu s ekologickým zemědělstvím, a tak svému děťátku dáváte to nejlepší.

Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel a zahušťovadel.

Skladování: Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření nádobu dobře uzavřete a uchovávejte v chladu a suchu max. 4 týdny od otevření. Baleno v ochranné atmosféře.

Příprava: 4 zarovnané polévkové lžíce prášku (3 g/lžíce) přidejte do kojenecké lahve s 240ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a protřepejte. Případně 8 zarovnaných polévkových lžic přidejte do talířku s 240ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a promíchejte. Nezkonzumovaný zbytek připravené kaše již nepodávejte.

Složení:

Rýžová mouka* 88%, mouka z quinoa* 10%, kakaový prášek* 1,1%, kakaový extrakt*, thiamin (vitamin B1), může obsahovat mléko a lepek. *Složky z ekologického zemědělství.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader