BABYBIO Kaše nemléčná Bio rýžovoquinoová s kakaem 220 g

Kód výrobku: F008849 Dodavatelský kód: 50011

Skladem

Běžná cena

169 Kč
Cena za 100 g: 77 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO Kaše nemléčná Bio rýžovoquinoová s kakaem 220 g

Značka:

Nemléčná bio kaše s quinou a organickým kakaem. Bez přidaného cukru, palmového oleje, konzervantů, dochucovadel a zahušťovadel. Od ukončeného 8. měs. Bio výživa pro kojence od ukončeného 8. měsíce. Spojili jsme červenou quinou s naším organickým kakaem. Vznikla tak výborná nemléčná kaše, která vašim dětem představí další nové chutě. Díky kakau je chuť nasládlá a tak je kaše u dětí dobře přijímána. Quinoa zajistí důležitý obsah vitamínů a minerálů, které vaše dítě potřebuje. S Babybio navíc máte jistotu, že byla quinoa pěstována v souladu s ekologickým zemědělstvím a svému děťátku tak dáváte to nejlepší.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obal bez BPA.

Složení:

rýžová mouka* 88 %, mouka z quinoa* 10 %, kakao v prášku* 1,1 %, kakaový extrakt*, tiamin (vitamín B1), může obsahovat mléko a lepek *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Může obsahovat: MLÉKO, LEPEK

4 zarovnané polévkové lžíce prášku (3 g/lžíce) přidejte do kojenecké lahve s 240 ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a protřepejte. Případně 8 zarovnaných polévkových lžic přidejte do talířku s 240 ml vlažného kojeneckého nebo pokračovacího mléka a promíchejte. Nezkonzumovaný zbytek připravené kaše již nepodávejte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření nádobu dobře uzavřete a uchovávejte v chladu a suchu max. 4 týdny od otevření.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 1642 kJ/387 kcal, bílkoviny 6,7 g, sacharidy 85 g, z toho cukor 1,2 g, tuky 1,8 g, vláknina 2,1 g, sůl ˂0,01 g, sodík ˂5 g, vitamín B1 1,15 mg.

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 9. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ano
Bez cukru
ano
Speciální
bez mléčné bílkoviny (BKM)