Loading
Loading

BABYBIO OPTIMA 3 Croissance kojenecké bio mléko (800 g)

BABYBIO OPTIMA 3 Croissance kojenecké bio mléko (800 g)

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně

V časově omezené akci za 444,00 Kč 529,00 Kč

Akční cena končí 24.8.2021 nebo vyprodáním zásob.
K nákupu produktů značky Babybio nad 299 Kč získáte zdarma jako DÁREK: BABYBIO Kaše nemléčná Bio rýžová, quinoa a ovoce 200 g - neplatí na kosmetiku.

Kód: F114851 , Dodavatelský kód: 58033 , EAN: 3288131580333 , Značka: Babybio

BABYBIO OPTIMA 3 Croissance kojenecké bio mléko (800 g)

Výrobek ekologického zemědělství. Bez palmového oleje, bez přidaného cukru, bez GMO. Vyvážený poměr bílkovin, esenciálních mastných kyselin, vitamínů a minerálů důležitých pro správný vývoj dítěte. OPTIMA 3 Croissance je pokračovací mléčná kojenecká výživa v bio kvalitě. Je určena pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce do 3 let.

Receptura OPTIMA 3 Croissance svým složením splňuje nařízení EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).

OPTIMA 3 Croissance je sušené odstředěné kojenecké bio mléko vyrobené ve Francii. Mléko, ze kterého je vyrobeno, pochází výhradně od krav z francouzských chovů ekologického zemědělství. V souladu se zásadami ekologického zemědělství jsou krávy krmeny zejména travinami nebo organickou pící. Jsou chovány s ohledem na jejich dobré životní podmínky podle ekologických právních předpisů. Rovněž nedochází k preventivní aplikaci antibiotik, kterou ekologické zemědělství zakazuje. Tento způsob výroby upřednostňuje např. používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

Víte, že kravské mléko do 3 let věku Vašeho dítěte ještě nesplňuje specifické výživové potřeby, které děti do tohoto věku mají? Proto značka BABYBIO vyvinula v souladu s předpisy mléko OPTIMA 3 Croissance. V souladu s evropskou legislativou pokračovací mléko Babybio OPTIMA 3 Croissance ve své receptuře dětem poskytuje:

 • Více železa, více esenciálních mastných kyselin a méně bílkovin než kravské mléko
 • Vitamín D, který je nezbytný pro normální růst a vývoj kostí u dětí
 • Prebiotika: fruktooligosacha­ridy (FOS) a galaktooligosacha­ridy (GOS)
 • Probiotika
 • PCL: polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem z rodiny Omega 3 (DHA)
 • PCL rodiny Omega 6 mastných kyselin (ARA)
 • 13 vitamínů a 13 minerálních látek

Zdrojem obsažených polynenanasycených mastných kyselin jsou ryby lovené výhradně za dodržování pravidel udržitelného rybolovu.

Baleno v ochranné atmosféře.

Pro zdraví dítěte dodržujte následující pokyny:

Před přípravou si vždy umyjte ruce. Lahvičku s mlékem připravte k použití těsně před jeho podáním, nedopitý zbytek již nepodávejte. Používejte výhradně odměrku vloženou v tomto balení. Po každém použití balení vždy dobře uzavřete. Uchovávejte na suchém místě a po otevření spotřebujte do 4 týdnů. Po jídle lahvičku i veškeré příslušenství dobře umyjte. Dbejte na správnou polohu dítěte po dobu, kdy pije.

Příprava lahvičky:

 • pečlivě umyjte a sterilizujte lahvičku a savičku (1/4 hodiny ve vroucí vodě nebo za studena ve sterilizačním přístroji)
 • nalijte do lahvičky odpovídající množství vlažné vody o teplotě max. 40̊°C (voda lehce mineralizovaná)
 • tip! Umístěte odměrku do připravené drážky
 • lahvičku uzavřete a dobře protřepejte
 • teplotu zkontrolujte na svém zápěstí

Doporučené dávkování:

 • Věk od 10 měsíců: 2 lahvičky/24 hodin; 1 lahvička = 8 odměrek na 240 ml vody

Uvedená množství jsou orientační, Vaše dítě může potřebovat vyšší nebo naopak nižší množství. V případě potřeby se poraďte s Vaším pediatrem. Po přípravě mohou v lahvičce zůstat jemné částečky prášku. Toto nemá vliv na nutriční kvalitu produktu.

Důležité upozornění:

Výrobek je vhodný pouze pro zvláštní výživu kojenců starších 10 měsíců a měl by tvořit pouze součást rozmanité stravy. Odstavení, a to i před 6. měsícem věku dítěte, by se mělo provádět pouze na doporučení odborníka na výživu kojenců. Pokračovací mléko by nemělo být používáno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života dítěte.

** Složení:**

Odstředěné mléko*; maltodextriny kukuřice*; rostlinné oleje* (řepkový*, slunečnicový*); laktóza*; galaktooligosacha­ridy* (mléko) (6,7%); rybí tuk (mléčné proteiny); minerály (citrát draselný, chlorid hořečnatý, chlorid sodný, laktát železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, síran manganatý, jodid draselný); mléčný minerální koncentrát; Mortierella alpina olej; fruktooligosacha­ridy* (0,36%); vitamíny (sodík-L-nikotinamid, pantothenát fyttomenadion, thiaminmononitrát, pyridoxinový hydrochlorid, kyselina listová, D-alfa tokoferylacetát, DL-alfa tokoferol, L-askorbyl-6-palmitát, kyanokobalamin, riboflavin); L-cystin; L-tryptofan; Bifidobacterium lactis (0,05%); antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.

 • Složky z ekologického zemědělství

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader