BABYBIO OPTIMA 3 Croissance kojenecké bio mléko 800 g

Kód výrobku: F114851 Dodavatelský kód: 58033

Běžná cena

579 Kč

Cena po slevě

519 Kč
Cena za 100 g: 65 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO OPTIMA 3 Croissance kojenecké bio mléko 800 g

Značka:

Pokračovací kojenecké BIO mléko od 10 měsíců. Lahodná a jemná chuť mléka z lokálních francouzských ekofarem. S obsahem plnotučného mléka, probiotik (bifidus) a prebiotik (FOS a GOS). Bez palmového oleje.

 • lahodná a jemná chuť kvalitního bio mléka z francouzské ekofarmy
 • 25 let odborných zkušeností – složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků.
 • obsah probitik (bifidus) a prebiotik (FOS – frukto-oligosacharidů a GOS – galakto-olygosacharidů)
 • s podílem plnotučného mléka
 • vyvážený poměr mléčného tuku, nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte
 • obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin.
 • neobsahuje palmový olej, bez přidané soli, bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv, bez GMO
 • známý původ surovin a dlouholetá spolupráce s dodavateli
 • produkt ekologického zemědělství
 • bio certifikace ECOCERT
 • laboratorní kontrola každé vyrobené šarže

Babybio OPTIMA 3 je kojenecké BIO mléko určené pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce. Kojenecká mléka řady OPTIMA ve svém složení obsahují probiotika (bifidobacterium lactis) a prebiotika (FOS a GOS). Probiotika jsou do mléka přidávána až po procesu jeho sušení, čímž je zajištěno jejich optimální působení po celou dobu expirace produktu.

Babybio OPTIMA 3 má velmi lahodnou a jemnou chuť, ze které je cítit opravdu kvalitní bio mléko.

Babyio OPTIMA 3 je produkt ekologického zemědělství, jehož výroba probíhá ve Francii. Pro jeho výrobu používáme kravské bio mléko z lokálních francouzských ekofarem. Na těchto farmách mají krávy dostatek volného pohybu, jsou krmeny travinami nebo organickou pící a chovány s ohledem na dobré životní podmínky zvířat v souladu s ekologickými předpisy. Ekologické zemědělství rovněž zakazuje preventivní aplikaci antibiotik. Každý bod tak přispívá k vysoké kvalitě mléka. Protože jen z doopravdy kvalitního mléka, jako základní suroviny, může vzniknout prémiové, kojenecké mléko.

Výrobce Babybio má se svými dodavateli, se kterými spolupracuje, navázány dlouhodobé vztahy a své dodavatele velmi dobře zná. Každá nově vyrobená šarže navíc prochází interními laboratorními testy za účelem ověření složení a nutričních hodnot produktu. Kvalita odpovídající přísným regulím pro kojeneckou výživu je tak plně zajištěna.

Kromě obsahu probiotik a prebiotik Babybio OPTIMA 3 poskytuje vyvážený poměr plnotučného a odstředěného mléka, nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte. Vývoji kojeneckých mlék se odborné týmy značky Babybio věnují více než 25 let. Složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků.

Babybio OPTIMA 3 tak ve svém složení obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin. Do složení jsou přidána probiotika v podobě bifidobakterií a prebiotika v podobě frukto-oligosacharidů a galakto-oligosacharidů (FOS a GOS).

Neobsahuje palmový olej, je bez přidaného cukru a bez GMO.

Receptura OPTIMA 3 svým složením splňuje nařízení EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Složení:

Odstředěné mléko; plnotučné mléko; mléčný permeát*; kukuřičné maltodextriny*; rostlinné oleje* (slunečnicový olejový*, řepkový*, slunečnicový*); **laktóza***; galaktooligosacha­ridy* (mléko) (5,1%); minerální soli (citrát vápenatý, chlorid vápenatý, citrát sodný, pyrofosforečnan železa, fosforečnan vápenatý, síran zinečnatý, síran hořečnatý, fosforečnan draselný, seleničitan sodný, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý); **rybí olej; fruktooligosacha­ridy* (0,37%); vitamíny (C, E, D, A, B3, B5, B8, K, B1, B6, B12, B9, B2); bifidobaktérie (bifidobacterium lactis); L-tryptofan; antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly. Může obsahovat **sóju. *Složky z ekologického zemědělství

Značka:
Babybio
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez laktozy
ne
Bez cukru
ne