BABYBIO Příkrm mrkev dýně 2x 130 g

Kód výrobku: F009287 Dodavatelský kód: 51042

Běžná cena

89 Kč
Cena za 100 g: 34 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO Příkrm mrkev dýně 2x 130 g

Značka:

Čistá chuť přírody zelenina z lokálních francouzských ekofarem. Bez umělých konzervantů, bez zahušťovadel a dochucovadel.

Bio výživa pro kojence od ukončeného 4. měsíce. Mrkev a dýně jsou pro první příkrmy velmi oblíbené. Perfektní je i jejich kombinace. V tomto příkrmu najdete francouzskou mrkev, která byla pěstována v písčité půdě oblasti Landes a dýni. Nechybí ani špetka tymiánu, která celou chuťovou kombinaci dokonale doplní.

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje.

Složení:

mrkev* 70 %, dýně* 20 %, voda z vaření, tymián*, bez přidané soli a zahušťovadel, bez lepku a mléka *složky ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Podávejte vlažné. Nepřisolujte.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na horní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření dobře uzavřete a skladujte v ledničce max. 48 hodin.

Nutriční hodnoty/100 g: energetická hodnota 111 kJ/26 kcal, bílkoviny 0,6 g, sacharidy 4,5 g, z toho cukry 2,7 g, tuky 0,5 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g, vláknina 0,7 g, sodík 21 mg, sůl 0,05 g

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 5. měsíce
BIO
ano
Bez lepku
Bez cukru
ano