BABYBIO PRIMEA 3 Croissance kojenecké bio mléko 800 g

Kód výrobku: F114844 Dodavatelský kód: 58023-2

Běžná cena

529 Kč

Cena po slevě

475 Kč
Cena za 100 g: 59 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYBIO PRIMEA 3 Croissance kojenecké bio mléko 800 g

Značka:

Batolecí kojenecké BIO mléko od 10. ukončeného měsíce. Lahodná chuť mléka z lokálních francouzských ekofarem. Bez palmového oleje. S obsahem plnotučného mléka.

 • Lahodná a jemná chuť kvalitního bio mléka z francouzské ekofarmy
 • 25 let odborných zkušeností – složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků
 • S podílem plnotučného mléka
 • Vyvážený poměr mléčného tuku, nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte
 • Obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin.
 • Neobsahuje palmový olej, bez přidané soli, bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv, bez GMO
 • Známý původ surovin a dlouholetá spolupráce s dodavateli
 • Produkt ekologického zemědělství
 • Bio certifikace ECOCERT
 • Laboratorní kontrola každé vyrobené šarže

Babybio PRIMEA 3 je kojenecké BIO mléko určené pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce.

Babybio PRIMEA 3 má velmi lahodnou a jemnou chuť, ze které je cítit opravdu kvalitní bio mléko.

Babyio PRIMEA 3 je produkt ekologického zemědělství, jehož výroba probíhá ve Francii. Pro jeho výrobu používáme kravské bio mléko z lokálních francouzských ekofarem. Na těchto farmách mají krávy dostatek volného pohybu, jsou krmeny travinami nebo organickou pící a chovány s ohledem na dobré životní podmínky zvířat v souladu s ekologickými předpisy. Ekologické zemědělství rovněž zakazuje preventivní aplikaci antibiotik. Každý bod tak přispívá k vysoké kvalitě mléka. Protože jen z doopravdy kvalitního mléka, jako základní suroviny, může vzniknout prémiové kojenecké mléko.

Výrobce Babybio má se svými dodavateli surovin navázány dlouhodobé vztahy a své dodavatele velmi dobře zná. Každá nově vyrobená šarže navíc prochází interními laboratorními testy za účelem ověření složení a nutričních hodnot produktu. Kvalita odpovídající přísným regulím pro kojeneckou výživu je tak plně zajištěna.

Babybio PRIMEA 3 poskytuje vyvážený poměr plnotučného a odstředěného mléka, nenasycených mastných kyselin včetně esenciálních mastných kyselin, sacharidů, bílkovin, vitamínů a minerálů, které jsou důležité pro správný vývoj dítěte. Vývoji kojeneckých mlék se odborné týmy značky Babybio věnují více než 25 let. Složení je v souladu s platnou evropskou legislativou a doporučeními pediatrů i nutričních odborníků.

Babybio PRIMEA 3 tak ve svém složení obsahuje 13 vitaminů (včetně vitaminu D), 13 minerálů (včetně železa), rostlinné za studena lisované bio oleje a vyvážený poměr mastných omega 3 a omega 6 kyselin. Neobsahuje palmový olej, je bez přidaného cukru a bez GMO.

Receptura PRIMEA 3 svým složením splňuje nařízení EU platné od 22.2.2020 (regule 2016/127).

Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí. Bez přidaného cukru. Bez palmového oleje. Bez přidané soli. Bez chemických konzervačních látek, dochucovadel, zahušťovadel a barviv. Garance Babybio: Ekologická výživa pro kojence. 25 let odborných zkušeností. Známý původ surovin. Receptury vyvíjené ve spolupráci s francouzskými pediatry a nutričními odborníky. Vyrobeno ve Francii. Baleno v ochranné atmosféře. Obaly neobsahují BPA. Každá nově vyrobená výrobní šarže podléhá laboratornímu rozboru přímo u výrobce, než je uvolněna do prodeje. Pokračovací bio mléčná kojenecká výživa v prášku PRIMEA 3 Croissance pro kojence od 10 měsíců a mléčná bio potravina v prášku
pro batolata Výrobek ekologického zemědělství. Určeno pro zvláštní výživu kojenců od ukončeného 10. měsíce. Víte, že do 3 let věku kravské mléko ještě nesplňuje specifické výživové potřeby vašeho dítěte? Proto BABYBIO vyvinulo v souladu s předpisy mléko PRIMEA 3 Croissance. PRIMEA 3 Croissance obsahuje LCP polynenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem Omega 3 (DHA). Dodává vitamín D, který je nezbytný pro správný růst a vývoj kostí. PRIMEA 3 Croissance je bio kojenecké mléko vyrobené ve Francii z mléka krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo krmivem a jsou chovány s ohledem na dobré životní podmínky zvířat v souladu s ekologickými předpisy. Všechny složky Primea Croissance jsou vybírány s největší pečlivostí; poskytují živiny v množství podle potřeb dítěte v souladu s předpisy pro pokračovací mléčnou výživu. Důležité upozornění: Potravina by měla tvořit pouze část smíšené stravy a není vhodné ji používat jako náhradu mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Výjimku z pravidla šesti měsíců lze udělat pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti kojenecké výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního jedince.

Složení: Odstředěné mléko*; plnotučné mléko*; mléčný permeát*; kukuřičné maltodextriny* ; rostlinné oleje* (slunečnicový olejový*, řepkový*, slunečnicový*) ; laktóza*; minerální soli (citrát vápenatý, chlorid vápenatý, citrát sodný, fosforečnan vápenatý, pyrofosfát železa, síran zinečnatý, síran hořečnatý, seleničitan sodný, síran měďnatý, jodid draselný, síran manganatý); rybí olej; vitamíny (C, E, D, A, B3, B5, B8, B1, K, B6, B12, B9, B2) ; L-tryptofan ; antioxidant: extrakt bohatý na tokoferoly. Může obsahovat sóju. *Složky z ekologického zemědělství Naše receptury se mohou vyvíjet. Proto přesné info o složení a nutričních hodnotách vždy naleznete na etiketě produktu.

Obsahuje: MLÉKO, RYBY (rybí olej) Může obsahovat: SÓJA

Pro zdraví dítěte dodržujte následující pokyny:

 • Před přípravou si vždy umyjte ruce.
 • Lahvičku připravte k použití těsně před podáním mléka, nedopitý zbytek již nepodávejte.
 • Používejte výhradně odměrku vloženou v tomto balení.
 • Po každém použití balení vždy dobře uzavřete a skladujte v suchém prostředí max. 4 týdny.
 • Po jídle lahvičku i veškeré příslušenství dobře umyjte.
 • Dbejte na správnou polohu dítěte po dobu, kdy pije.

Příprava lahvičky:

 • Pečlivě umyjte a sterilizujte lahvičku a savičku
 • Nalejte do lahvičky odpovídající množství vlažné vody o teplotě max. 40̊°C (voda lehce mineralizovaná).
 • Přidejte příslušné množství zarovnaných odměrek (1 odměrka 4,4g na 30 ml vody). U kojence vážícího 8 a více kg je doporučená dávka 2×240 ml na 24 hod.*
 • Lahvičku uzavřete a dobře protřepejte. Teplotu zkontrolujte na svém zápěstí.
 • Při přípravě lahvičky mohou zůstat jemné částečky prášku. To v žádném případě neovlivňuje nutriční vlastnosti produktu.
 • 1 balení = 22 kojeneckých lahviček po 240 ml

*Dávkování je orientační, může být upraveno dle doporučení lékaře.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní části obalu. Před otevřením skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v suchém prostředí max. 4 týdny. Baleno v ochranné atmosféře.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml výrobku určeného ke konzumaci:
- Energetická hodnota: 65 kcal / 271 kJ
- Tuky: 3,1 g
- Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,72 g
- Tuky, z toho polynenasycené mastné kyseliny: 0,457 g
- Sacharidy: 7,8 g
- Sacharidy, z toho cukry: 3,9 g
- Bílkoviny: 1,4 g
- Sůl: 0 g
- Biotin: 2,33 µg
- Vápník: 64,8 mg
- Chlorid: 59 mg
- Železo: 1,03 mg
- Fluor: < 65 µg
- Kyselina listová: 14,7 µg
- Jód: 14,4 µg
- Draslík: 79,3 mg
- Měď: 51,1 µg
- Hořčík: 5,92 mg
- Mangan: 4,8 µg
- Niacin: 0,47 mg
- Kyselina pantothenová: 0,43 mg
- Fosfor: 40,6 mg
- Vitamín B2, Riboflavin: 115 µg
- Selen: 2,62 µg
- Vitamín A: 58,7 µg
- Vitamín B1, Thiamin: 76 µg
- Vitamín B12, Kobalamin: 0,16 µg
- Vitamín B6, Pyridoxin: 54,6 µg
- Vitamín C: 9,4 mg
- Vitamín D: 1,64 µg
- Vitamín E: 2,1 mg
- Vitamín K: 4,98 µg
- Zinek: 0,47 mg
- Kyselina alfa-linolenová: 47,8 mg
- Kyselina dokosahexaenová (DHA): 16,2 mg
- Laktóza: 3,5 g
- Kyselina linolová: 393 mg
- Sodík: 22,3 mg
- Energetická hodnota: 65 kcal / 271 kJ
- Tuky: 3,1 g
- Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,72 g
- Tuky, z toho polynenasycené mastné kyseliny: 0,457 g
- Sacharidy: 7,8 g

Země původu: Francie

Adresa dodavatele: Bohemia Organics s.r.o. , Nad Pískovnou 20, 140 00 Praha 4, Česká republika

Značka:
Babybio
Věk
od 11. měsíce
BIO
ano
Bez laktozy
ne