Lehátko Balance Soft s hračkou Black/Dark Grey

Kód výrobku: F058813 Dodavatelský kód: 60-605001A

Skladem

Běžná cena

6 645 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Lehátko Balance Soft s hračkou Black/Dark Grey

Značka:

Oblíbená klasika v měkkém a moderním designu.

Lehátko je jedním z nejmilovanějších produktů Babybjörn. První model byl uveden na trh v roce 1961 a od té doby si miliony dětí hrály v lehátkách, houpaly se v nich a usínaly v nich. Posledním přírůstkem je lehátko Babybjörn Balance SOFT, ještě měkčí a modernější verze klasického lehátka. Díky použití měkkých a hebkých materiálů, oblých tvarů a ergonomického designu bylo docíleno toho, že se děťátko cítí v lehátku jako v náruči maminky nebo tatínka. Pohodlný pocit hned od prvního dne.

Vlastnosti:

 • měkké textilie a pohodlný design
 • houpání rozvíjející rovnováhu a motorické schopnosti
 • ergonomicky navržené ve spolupráci s pediatry
 • ideální na odpočinek i na hraní
 • lehátko a sedátko v jednom
 • testované a bezpečné

Měkoučký design pro extra pohodlí – hebké materiály a oblé tvary dávají společně s designem, který poskytuje tu správnou oporu, velmi pohodlný pocit miminku. Bezpečnostní popruh je měkce vypolstrovaný a miminka se ho rády drží.

Houpání, které rozvíjí motorické schopnosti a rovnováhu – miminka milují houpání! Děťátko se velmi rychle naučí, jak se díky svým vlastním pohybům může v lehátku houpat a rozvíjí tak motorické schopnosti a rovnováhu tou nejpřirozenější cestou. Lehátka Babybjörn nefungují na baterie, ale na pohyb.

Ergonomický design pro správnou podporu hlavy a zad – když si vyberete lehátko Babybjörn, můžete si být jistí tím, že Vaše miminko dostane správnou oporu pro hlavičku a záda. Lehátko má přesně střižené látkové sedátko, které přiléhá k tělu dítěte a rozkládá rovnoměrně váhu miminka. Tím poskytuje dítěti potřebnou oporu, a je to obzvlášť důležité pro nejmenší kojence, jejichž svaly nejsou ještě plně vyvinuté.

Vhodné pro odpočinek i hraní – hravost miminka se může rychle změnit v ospalost, lehátko má různé pozice a můžete lehce a tiše upravit lehátko z nejvyšší pozice pro hraní do nejnižší pozice pro spánek. Střední pozice je vhodná pro odpočinek. Lehátko můžete také složit úplně na plocho, což je ideální pro uskladnění nebo pro převoz.

Lehátko a sedátko v jednom – lehátko Babybjörn balance Soft můžete používat jako lehátko nebo pohodlné sedátko, od narození ( 3,5 kg) do doby, než umí dítě sedět samo ho můžete používat jako lehátko. Když se Vaše dítě naučí chodit a samostatně sedět, můžete oddělat látku s bezpečnostním popruhem a vytvořit tak pohodlné sedátko, které může dítě používat zhruba do 2 let (13 kg).

Technické parametry:

 • věk: od narození do přibližně 2 let ( 3,5 kg-13 kg)
 • materiál: 100% bavlna ( použité látky jsou testované a mají OKO-TEX Standard100, třída 1 pro dětské produkty, jsou zaručeně neškodné pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergie)
 • hmotnost a rozměry: hmotnost: 2,1 kg, rozměry: 58×89×39 cm v nejvyšší rozložené pozici, 11×89×39 v transportní po­zici
 • údržba: potah můžete prát na 40 stupňů v pračce, používejte jemný ekologicky nezávadný prací prostředek bez bělicích prostředků, nesušte v sušičce

  Hračka na lehátko BB Balance Googly eyes, BabyBjörn

Hračka na lehátko podněcuje dítě ke hře a odpočinek v lehátku, díky ní získá nový, zábavnější rozměr.

 • povzbuzuje ke hře
 • bezpečně připevněné
 • snadné upevnění na všechny lehátka BabyBjörn
Značka:
BABYBJÖRN