Lehátko Balance Soft Silver White mesh, světlá konstrukce

Kód výrobku: F181582 Dodavatelský kód: 60-005129A
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

6 100 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

Lehátko Balance Soft Silver White mesh, světlá konstrukce

Značka:

Oblíbená klasika v měkkém a moderním designu

Lehátko je jedním z nejmilovanějších produktů Babybjorn. První model byl uveden natrh v roce 1961 a od té doby si miliony dětí hrály v lehátkách, houpaly se v nich a usínaly v nich. Posledním přírůstkem je lehátko Babybjorn Balance SOFT, ještě měkčí a modernější verze klasického lehátka. Díky použití měkkých a hebkých materiálů, oblých tvarů a ergonomického designu, bylo docíleno toho, že se děťátko cítí v lehátku jako v náruči maminky nebo tatínka. Pohodlný pocit hned od prvního dne. Měkoučký design pro extra pohodlí – hebké materiály a oblé tvary dávají společně s designem, který poskytuje tu správnou oporu, velmi pohodlný pocit miminku. Bezpečnostní popruh je měkce vypolstrovaný a miminka se ho rády drží.

Houpání, které rozvíjí motorické schopnosti a rovnováhu – miminka milují houpání! Děťátko se velmi rychle naučí, jak se díky svým vlastním pohybům může v lehátku houpat a rozvíjí tak motorické schopnosti a rovnováhu tou nejpřirozenější cestou. Lehátka Babybjorn nefungují na baterie, ale na pohyb.

Ergonomický design pro správnou podporu hlavy a zad – když si vyberete lehátko Babybjorn, můžete si být jistí tím, že Vaše miminko dostane správnou oporu pro hlavičku a záda. Lehátko má přesně střižené látkové sedátko, které přiléhá k tělu dítěte a rozkládá rovnoměrně váhu miminka. Tím poskytuje dítěti potřebnou oporu, a je to obzvlášť důležité pro nejmenší kojence, jejichž svaly nejsou ještě plně vyvinuté.

Vhodné pro odpočinek i hraní – hravost miminka se může rychle změnit v ospalost, lehátko má různé pozice a můžete lehce a tiše upravit lehátko z nejvyšší pozice pro hraní do nejnižší pozice pro spánek. Střední pozice je vhodná pro odpočinek. Lehátko můžete také složit úplně na plocho, což je ideální pro uskladnění nebo pro převoz.

Lehátko a sedátko v jednom – lehátko Babybjorn balance Soft můžete používat jako lehátko nebo pohodlné sedátko, od narození ( 3,5 kg) do doby, než umí dítě sedět samo ho můžete používat jako lehátko. Když se Vaše dítě naučí chodit a samostatně sedět, můžete oddělat látku s bezpečnostním popruhem a vytvořit tak pohodlné sedátko, které může dítě používat zhruba do 2 let (13 kg).

K lehátku lze dokoupit a snadno přidělat veselou dřevěnou hračku, kterou naleznete na našem webu.

  • Měkké textilie a pohodlný design
  • Houpání rozvíjející rovnováhu a motorické schopnosti
  • Ergonomicky navržené ve spolupráci s pediatry
  • Ideální na odpočinek i na hraní
  • Lehátko a sedátko v jednom
  • Testované a bezpečné

Specifikace: Věk: od narození do přibližně 2 let ( 3,5 kg-13 kg) Materiál: 100% bavlna (použité látky jsou testované a mají OKO-TEX Standard100, třída 1 pro dětské produkty, jsou zaručeně neškodné pro citlivou pokožku a nevyvolávají žádné alergie)

Specifikace : Hmotnost: 2,1 kg Rozměry: 58×89×39 cm v nejvyšší rozložené pozici 11×89×39 v transportní po­zici

Údržba: potah můžete prát na 40 stupňů v pračce, používejte jemný ekologicky nezávadný prací prostředek bez bělicích prostředků, nesušte v sušičce .

Značka:
BABYBJÖRN
Věk
od narození
Materiál
látka