BABYBJÖRN Nosítko Original – Jersey Temné/Šedé

BABYBJÖRN Nosítko Original – Jersey Temné/Šedé

BABYBJÖRN Nosítko Original – Jersey Temné/Šedé

skladem
cena: 2 190,00 Kč

Kód: F012684 , EAN: 7317680230843

BABYBJÖRN Nosítko Original – Jersey Temné/Šedé

Naše mnohokrát oceněná klasika – nosítko BabyBjörn Baby Carrier Original Classic Vám umožňuje spolehlivě a bezpečně nosit své dítě všude s sebou a ponechává Vaše ruce volné. Toto pohodlné a snadno použitelné nosítko můžete používat venku i vevnitř.

Ergonomický design pro pohodlí dítěte:

Nosítko je ergonomicky navrženo a poskytuje správnou oporu pro hlavičku, záda a zadeček již od narození. Podpora hlavičky je nastavitelná, a když je Vaše dítě starší a dokáže již hlavičku udržet samo, můžete ho nosit čelem dopředu a podporu pro hlavičku ohnete.

Bezpečné a komfortní:

Design nosítka je velmi dobře promyšlený a umožňuje Vám nosit své dítě bezpečně a blízko sebe zatímco je i velmi snadné na použití. Nosítko si můžete snadno sami nandávat i sundávat, a všechna nastavení jsou umístěna pohodlně na přední straně. A navíc, přední zapínání je navrženo tak, že své dítě můžete pohodlně odepnout, aniž byste jej vzbudili.

V klasickém nosítku BabyBjörn Original je vaše dítě v bezpečí a máte je u sebe, zatímco vyřizujete každodenní záležitosti.:

  • Ergonomicky navržené pro pohodlí dítěte
  • Bezpečné a komfortní
  • Malé a šikovné – nosítko zabírá málo místa a snadno ho zabalíte s sebou

Když je dítě starší, a udrží již hlavičku samo vzpřímenou, může být hlavová část nosítka ohnuta a dítě nošeno čelem dopředu.

Materiály:

Látka je 100% bavlna. Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány a schváleny podle Oeko – Tex Standard 100, Třída 1 pro dětské výrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskou pokožku a nemohou způsobit alergie.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader