BABYBJÖRN Zástěrka na krmení a hraní Smock – Red

Kód výrobku: F007877

BABYBJÖRN Zástěrka na krmení a hraní Smock – Red

Zástěrka na krmení a hraní poskytuje příjemně měkkou, azároveň odolnou ochranu proti flekům a cákancům. Dokonaleposlouží v čase na jídlo, stejně jako při malování nebo když Vám budechtít Vaše ratolest pomoci v kuchyni a také něco „uvařit". Zástěrka sesnadno zapíná vzadu a dítěti v ní nikdy není příliš teplo díkyprodyšnému materiálu, který umožňuje citlivé pokožcedítěte volně dýchat. Kvalitní materiál je měkkýa pružný a umožňuje dítěti plnou svobodu pohybu.Materiál je snadno omyvatelný a lze jej prát v pračce.

Chrání oblečení Vašehodítěte:

Zástěrka má dlouhé rukávy s pohodlnými elastickými pásy nazápěstí. Její příjemné rozměry chrání oblečení zepředu i zezadu.Zapíná se vzadu za krkem – lze zvolit ze dvou velikostí tak, abyzástěrka dítěti dokonale sedla.

Zástěrka nemá žádné zbytečné švy, ve kterých by se mohla držetšpína. Stačí smést drobky a můžete prát v pračce.

Látka, ze které je zástěrka vyrobena odpuzuje tekutiny azároveň je prodyšná, aby mohla dětská pokožka volnědýchat. Už žádné zapařování a žádné příliš teplé zástěry!

Materiály:

  • 50% polyester
  • 50% polyuretan

Textilie, které přichází do styku s dítětem, jsou testovány aschváleny podle Oeko – Tex Standard 100, Třída 1 pro dětskévýrobky. Jsou garantovaně bezpečné pro citlivou dětskoupokožku a nezpůsobují alergie.