BABYONO Bryndák s dlouhým rukávem Jungle, 35 x 52cm, 2-4r

Kód výrobku: F179857 Dodavatelský kód: 1477-02-BO
  • Barva:

Běžná cena

193 Kč

Cena po slevě

174 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYONO Bryndák s dlouhým rukávem Jungle, 35 x 52cm, 2-4r

Značka:

Bryndák s dlouhým rukávem je chytrý pomocník, který ochrání oblečení Vašeho miminka. Během jídla zajišťuje přední část oblečení i rukávy, které se zvyknou ušpinit. Díky pružným gumičkám dobře přilne k malým ručičkám miminka. Bryndák s rukávy má také praktickou kapsu na drobky, která zachycuje zbytky jídla. Zástěra s rukávy je voděodolná a snadno se čistí, takže se osvědčí, když se děťátko učí jíst samo. Zapínání bryndáku můžete libovolně přizpůsobit velikosti krku miminka.

VLASTNOSTI: Ochrana proti nečistotám Bryndák s rukávy dokáže zajistit oblečení Vašeho miminka před skvrnami. Ukáže se Vám to při každodenním stolování, kdy se Vaše děťátko učí jíst, při hrách, ale i při uměleckých cvičeních.

Zapínání na suchý zip Můžete si být jisti, že děťátko se bude v zástěře cítit pohodlně. Díky nastavitelným suchým zipům nic nebude odírat krk Vašeho miminka.

Sáček na drobky Praktická řešení jsou vždy ta nejlepší. Sáček vpředu bryndáčku zachycuje zbytky jídla.

Voděodolný Bryndák s rukávy je voděodolný a snadno se čistí. Pokud se zašpiní, můžete jej volně prát v pračce.

Přizpůsobeno dětským ručičkám Díky pružným gumičkám na rukávech zástěra ještě lépe chrání dětské oblečení před nečistotami. Snadno se přizpůsobí malým ručičkám miminka.

Materiál: 100% polyester Velikost: 74 × 36 cm Doporučený věk: 2–4r

Značka:
BabyOno
Materiál
látka
Pohlaví
holky