BABYONO Hračka muchláček Happy Panda 0m+

Kód výrobku: F181564 Dodavatelský kód: 1533-BO
  • Barva:

Běžná cena

119 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYONO Hračka muchláček Happy Panda 0m+

Značka:

Plochý plyšák je skvělý způsob, jak stimulovat rozvoj smyslů děťátka hrou. Je to kamarád na hraní i hračka na mazlení. Hračka je vyrobena z měkké, jemné bavlněné látky, která podporuje rozvoj kognitivních schopností děťátka. Výrazné části a různé textury stimulují jemnou motoriku. Zajímavý zvuk plyšové hračky stimuluje sluch. Kontrastní barvy a přátelská silueta hračky stimulují zrak. Tento plochý plyšák je součástí kolekce Babyono Blink&Smile.

PŘÍJEMNÁ BAVLNA Mazlíček je vyroben z jemné bavlněné látky, díky čemuž je velmi přátelský k dětské pokožce – je měkký a příjemný na dotek. Tkanina pomáhá děťátku cítit se pohodlně a bezpečně.

STIMULUJÍCÍ ZVUKY Když miminko uchopí plochého plyšáka, vydá zajímavý zvuk. To stimuluje rozvoj jemné motoriky dítěte. Zvuk plyšové hračky má uklidňující účinek.

VÝVOJ ZRAKU Tento plochý plyšák obsahuje prvky v kontrastních barvách. Během prvních 3 měsíců svého života vidí novorozenec černobíle. Takové barvy hračky přitahují zrak dítěte. Pomáhají soustředit se a upoutat pozornost.

NÁCVIK JEMNÉ MOTORIKY Výrazné štítky a uši pandy podporují růst motorických schopností děťátka. Poskytují dodatečnou smyslovou stimulaci, čímž zvyšují kognitivní schopnosti.

ROZVOJ SMYSLU DOTYKU Nabízí různé textury, které stimulují rozvoj hmatu děťátka. Mazlíček je měkký a příjemný na dotek, dá se s ním hrát nebo ho objímat.

Technické vlastnosti Materiál: bavlna Věk dítěte: 0 m+Veľkosť: 20,5 × 15,5 cm

Značka:
BabyOno
Věk
od narození
Materiál
látka