BABYONO Hračka pískací Liška Monday 3m+

Kód výrobku: F178448 Dodavatelský kód: 1497-BO
  • Barva:

Běžná cena

169 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYONO Hračka pískací Liška Monday 3m+

Značka:

Měkká pískající liška stimuluje smysly Vašeho děťátka. Stačí jemný tlak nebo zatřesení, aby se aktivoval jemný zvuk a chrastítko. Může povzbudit děťátko ke hře a objevování věcí, jakož i umožnit mu procvičovat si dovednosti při chytání a hraní. Hračka stimuluje smysly dítěte: sluch, zrak a hmat. Tento senzorický výrobek může podporovat zrak, sluch a motorické dovednosti Vašeho děťátka od prvních týdnů jeho života. Tento zajíček se stane oblíbenou plyšovou hračkou pro Vaše děťátko. Děťátko může vidět, co se stane, když hračku chytne nebo jí zatřese. Takto učí vztahům příčiny a následku.

Vlastnosti:

Stimulace smyslů

Hračka stimuluje smysly děťátka: sluch, zrak a hmat od prvních týdnů života.

Interaktivní stránka

Pískací prvek s chrastítkem je hračka vydávající zvuk, která vyžaduje, aby se děťátko angažovalo a bylo aktivní. Když ji děťátko zmáčkne, může slyšet příjemný zvuk – je to díky píšťalce ukryté uvnitř. Skvělý trénink a podnět k zábavě.

**Chrastítko **

Hračka vydává zvuk, když jí děťátko třese. Tyto zvuky jsou jemné a příjemné pro ouško, stejně jako atraktivní a zajímavé. Poskytuje děťátku interaktivní a poutavou zábavu.

**Vývoj **

Plyšová pískací hračka pomáhá děťátku zlepšovat jemnou motoriku a rozvíjet manuální dovednosti. Děťátko může vidět, co se stane, když hračku chytne nebo jí zatřese. Takto se může učit vztahům příčiny a následku.

Technické vlastnosti

Materiál: 100% Polyester Rozměry: 7 × 23 × 5 cm

Značka:
BabyOno
Věk
od 3. měsíce
Materiál
látka