BABYONO Knížka senzorická Forest Trip 0m+

Kód výrobku: F180107 Dodavatelský kód: 1513-BO
  • Barva:

Běžná cena

199 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BABYONO Knížka senzorická Forest Trip 0m+

Značka:

Měkká a barevná knížka je odpovědí na kognitivní potřeby Vašeho děťátka. Hračka bude provázet Vašeho prcka během jeho raných vývojových stadií a bude stimulovat růst jeho zrakových, sluchových a motorických koordinačních schopností. Pozorování zářivých barev a výrazných tvarů přinese miminku spoustu radosti a zapojí všechny jeho smysly. Knížka byla vyrobena z nejlepších bezpečných materiálů.

Vlastnosti: Uklidňující kousátko Ke knížce je připevněno bezpečné kousátko. Miminko si jím může masírovat bolestivé dásně.

Šustící prvky Šustící prvky stimulují zájem děťátka a motivují jej k prozkoumání. Jemný zvuk má vliv na sluch.

Rozvoj smyslů Knížka je vyrobena z materiálů různých textur a barev. Je nezbytná pro růst smyslů Vašeho prcka. Hračka také podporuje zrakovou, sluchovou a motorickou koordinaci.

Barevné štítky Barevné štítky povzbuzují děťátko k prozkoumání světa a stimulují jeho zvědavost. Mohou pomoci prckovi rozproudit fantazii a rozvíjet manuální dovednosti.

Šikovné uchopení Díky speciálnímu uchycení můžete knížku připevnit na postýlku, kočárek nebo autosedačku. Hračku si proto můžete vzít na procházku nebo na výlet autem.

Technické vlastnosti: Materiál: 100% polyester Stáří miminka: 0m+

Značka:
BabyOno
Věk
od narození
Materiál
látka