BABYONO Podložka vodní na hraní 66x50 cm, 3m+

Kód výrobku: F178446 Dodavatelský kód: 827-BO

Značka:

BABYONO Podložka vodní na hraní 66x50 cm, 3m+

Značka:

Senzorická vodní podložka poskytuje Vašemu děťátku skvělou zábavu a efektivní cvičení. Vaše děťátko může měnit její polohu a vidět barevné tvary pohybující se ve vodě. Díky tomu se může naučit udržovat rovnováhu a procvičovat pohyb. Před hrou můžete podložku snadno naplnit vzduchem a vodou, jakož i vyprázdnit a srolovat, když hra skončí. Výrobek nabízí další výhodu – je to výborná pomoc při bolesti bříška. Stačí, když do něj nalijete teplou vodu a položíte děťátko na podložku. Pro dětičky od 3 měsíců.

Vlastnosti:

Koordinace a motorické dovednosti Nafukovací, vodou plnitelná podložka je pro Vaše děťátko jako tělocvična. Volná zábava na podložce rozvíjí motorické schopnosti a koordinaci. Děťátko si může trénovat svaly nožiček, ručiček, bříška a záda a zároveň zlepšovat své schopnosti udržovat rovnováhu.

Rozvoj představivosti Díky interaktivním prvkům může vodní podložka pro miminka rozvíjet vidění a prostorové funkce i kreativitu. Nafukovací vodní podložka může sloužit jako loď, ostrov nebo pláž – jediným omezením je představivost děťátka a rodiče.

Rozvoj prostřednictvím zábavy Rozvíjení smyslů děťátka je jednou z hlavních funkcí podložky. Živé barvy a výrazné tvary upoutají pozornost a stimulují zrak, zatímco tekoucí zvířátka rozvíjejí hmat děťátka.

Vysoká kvalita Nafukovací vodní podložka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který neobsahuje žádné toxické složky. Díky tomu je trvanlivá, odolná a těsná, přičemž je pro vaše děťátko bezpečná.

Technické vlastnosti

Materiál: PVC Hmotnost: 20 g Rozměry: 66×50 cm

Značka:
BabyOno
Věk
od 3. měsíce
Materiál
guma, plast