BAMBINO MIO Pleny učicí 18-24 měsíců Totally Roarsome

Kód výrobku: F149432 Dodavatelský kód: TP18-24-TOT

Skladem

Běžná cena

269 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BAMBINO MIO Pleny učicí 18-24 měsíců Totally Roarsome

Značka:

Když si dítě začne uvědomovat svoji potřebu jít na nočník, přichází ta správná chvíle pro učící plenky. Dítě přestanete přebalovat a místo toho si samo může obléci učící plenky, vlastně teď již kalhotky. Ale z počátku mu je dávejte jen když je vzhůru a na spaní mu dávejte stále látkové pleny s plenkovými kalhotkami nebo Miosolo.

Učící plenka látkovou nenahrazuje, zachytí jen malou příhodu, která může nastat, pokud je dítě zaujato hrou. V učících plenkových kalhotkách ji ihned ucítí a může si ji uvědomit a na nočník se posadit. Můžete je dát dítěti jako dárek. Pomůže to zesílení jeho pocitu, že je již velké, a je více motivované se na nočník naučit. Pomáhají tak zrychlit proces učení se na nočník. Nepoužívejte je dříve než je dítě k přechodu na nočník připraveno.

Vlastnosti:

  • Učící plenka má tvar kalhotek, a je vybavena nepropustnou vrstvou a absorpční vrstvou, která zachytí ucvrknutí. Částečně tak chrání před znečištěním okolí i oděv dítěte.
  • Učící plenkové kalhotky nedávejte dítěti na noc či na spaní a pokud nemáte jinou možnost vložte do nich ještě další vícevrstvou plenku Bambino Mio nebo Mio Boost, které zvýší absorpční kapacitu.
  • Před prvním použitím učící plenkové kalhotky minimálně dvakrát předeperte.
  • Materiál: 80% bavlna, 20% polyester, polyuretanový zá­těr.
  • Praní: v pračce při 40°C, může se sušit v sušičce při nízké teplotě, nežehlit, žehlením se snižuje absorpční schopnost.

Složení:

80 % bavlna, 20 % polyester s vrstvou polyuretanu

Značka:
Bambino Mio
Velikost
Materiál
bavlna s příměsí