Loading
Loading

BAMBOOLIK Separační plena flísová, sada 10 kusů

BAMBOOLIK Separační plena flísová, sada 10 kusů

nedostupné
cena: 179,00 Kč

Kód: F003175 , EAN: 8595642900624 , Značka: Bamboolik

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAMBOOLIK Separační plena flísová, sada 10 kusů

Separační plenka je zázračný produkt pro moderní rodiče – slouží k rychlému a jednoduchému odstranění stolice a současně poskytuje dítěti pocit sucha i po počurání.

Separační plenky z tenkého polyesterového flísu s protižmolkovací úpravou se vkládají do plenky jako 1. vrstva přímo k zadečku dítěte a zajišťují mu pocit sucha. Po pokakání z nich jde obsah jednoduše sklepnout do záchoda nebo spláchnout proudem vody, dále se perou v automatické pračce s ostatními plenami.

Údržba je velmi jednoduchá:

Perte na 60° C v automatické pračce, předepírat v ruce není nutné, stačí hrubší nečistoty odstranit do záchodu a plenku opláchnout pod vodou nebo použít program předepírky vaší pračky. Bleskově schnou i volně zavěšené, můžete je sušit i v sušičce nebo na topení. Více se o údržbě dozvíte v příbalovém letáku.

TIP:

Separační plenky jako součást přípravy na trénink na nočník:

Flís udrží Vaše miminko dokonale v suchu a pohodlí a je proto vhodný především pro novorozence a malé kojence. Ti se tak učí, že „normální je být v suchu“. V cca 6 měsících věku můžeme začít separační plenky v době bdělosti a společné hry vynechávat, čímž se kůže děťátka dostane do kontaktu s materiálem plenky, který je po počůrání mokrý na dotek. Dává tím děťátku zpětnou vazbu, že když se vyčurá, „něco se stane“. Děťátko na novou situaci reaguje, začne se „ošívat“ apod., čímž dává mamince signál, že je počurané. Když maminka rychle zareaguje a dítě přebalí, dává dítěti jasnou informaci: normální je být v suchu a když dá mamince vědět, ona mu sucho zařídí.

Specifikace pojmů:

vnitřní plena = tvarovaná plena (základna) a krátká vkládací plena vnitřní plena batolecí = tvarovaná plena (základna) a batolecí vkládací plena (tato je 2× tak delší než krátká a má o jednu savou vrstvu navíc) krátká vkládací plena a batolecí vkládací plena se zaměňuje podle potřeby savosti pleny batolecí vkládací plena je pouze samostatně dlouhá vkládací plena

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Ajax loader