Loading
Loading

BAYBY BPC 6312 Dudlík ortodontický s krytem - fialovo-modrý (6m+)

BAYBY BPC 6312 Dudlík ortodontický s krytem - fialovo-modrý (6m+)

Varianty

3 - 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 50,00 Kč 119,00 Kč

Kód: F024932 , Dodavatelský kód: 42002164 , EAN: 8590669179145 , Značka: Bayby

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BAYBY BPC 6312 Dudlík ortodontický s krytem - fialovo-modrý (6m+)

Ortodontický silikonový dudlík s motivem veselého zvířátka je určený půlroční pro miminka.

Ortodontické dudlíky BAYBY 6m+ jsou navrženy tak, aby podpořily přirozený vývoj ústní dutiny děťátka. Optimální konstrukce a trvale měkký materiál zajišťuje správné umístění jazyka při sání dudlíku, nevytváří nežádoucí tlak na citlivé dětské dásně a zoubky a celkově podporuje zdravý vývoj čelistí. Konstrukce dudlíků pomáhá předejít ortodontickým vadám, křivení zoubků nebo deformaci čelisti.

Sosáky dudlíků BAYBY 6m+ jsou vyrobeny z hladkého, jemného silikonu, který se snadno udržuje v dokonalé čistotě. Měkký, ale přesto pevný a odolný materiál, si drží i během používání svou pevnost a tvar. Ventilační otvory předcházejí zapařování vnitřních částí dudlíku, a tím pádem i podráždění pokožky. Součástí každého dudlíku je dokonale padnoucí krytka, která se jednoduše nacvakne a chrání tak dudlík před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

Dudlík i jeho ochranný kryt lze sterilizovat a čistit omytím v teplé vodě. Dudlíky BAYBY jsou vyrobeny jen z vysoce kvalitních materiálů, žádná součást neobsahuje toxický Bisphenol-A (BPA).

O značce Bayby >>

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader