BELLA HAPPY Pleny jednorázové 4 Maxi (8-18 kg) 66 ks - BIG PACK

Kód výrobku: F026940 Dodavatelský kód: BB-054-LU66-008
  • Velikost:

Běžná cena

479 Kč

Cena po slevě

339 Kč
Cena za 1 ks: 5 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BELLA HAPPY Pleny jednorázové 4 Maxi (8-18 kg) 66 ks - BIG PACK

Značka:

Pleny Bella Baby Happy ve velikosti Maxi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 8–18 kg. Jejich unikátní vlastnosti přizpůsobené potřebám dětí v této vývojové fázi zaručují optimální ochranu a pocit maximálního pohodlí.

To zabezpečuje speciální 360° Comfort Systém. Jedná se o kombinaci pružných prvků a anatomicky tvarovaného absorpčního jádra.

Nový systém pružných prvků New Flexi Fit usnadňuje rodičům přebalování a díky elastickým bočnicím plenku výborně přizpůsobí tělíčku dítěte. Ta pak správně sedí i při větších pohybových aktivitách. Anatomicky tvarované absorpční jádro zaručuje, že plenka perfektně přiléhá k tělu dítěte a přitom si zachovává savost a jemnost.

Jednorázové pleny Happy jsou zárukou bezpečí a výjimečného pohodlí!

Vlastnosti plen Happy Maxi:

  • anatomické absorpční jádro umožňuje ideální přizpůsobení pleny v oblasti rozkroku. Navíc se díky nové technologii zvýšila jeho hustota a plenka je tenčí při zachování maximální savosti. Děťátko je v suchu a nikde ho nic netlačí.
  • technologie Air Flow zaručuje plnou prodyšnost pleny, zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce dítěte a tím ji chrání před podrážděním,
  • netkaná textilie Quick Dry maximálně urychluje pohlcování obsahu pleny po celé její délce a díky tomu je vlhkost velmi rychle izolována od pokožky dítěte,
  • systém NEW FLEXI FIT zajišťuje, že se plenka dokonale přizpůsobí tělíčku dítěte
Značka:
Bella Baby Happy
Velikost
vel. 4 (7-18 kg)
BIO/EKO
ne
Velikost balení
66 ks