Loading
Loading

BELLA HAPPY Maxi Big Pack 4 (8-18kg) 66 ks – jednorázové pleny

BELLA HAPPY Maxi Big Pack 4 (8-18kg) 66 ks – jednorázové pleny

skladem

Dlouhodobě zlevněná cena 289,00 Kč 399,00 Kč

Cena za kus: 4,38 Kč

Kód: F026940 , EAN: 5900516602888 , Značka: Bella Baby Happy

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BELLA HAPPY Maxi Big Pack 4 (8-18kg) 66 ks – jednorázové pleny

Dětské plenky Happy Maxi s veselými obrázky jsou určeny pro děti od 8 do 18 kg.

Unikátní vlastnosti vás přesvědčí:

Plenky jsou přizpůsobené hlavně potřebám dětí v této akční vývojové fázi, kdy se učí sedět, stát a chodit. Anatomické absorpční jádro disponuje distribuční vrstvou Magic Green, která se postará o** rovnoměrné rozmístění tekutiny po celé délce pleny a současně ji přemění v gel**, vaše dítko nebude mít nepříjemný pocit mokra.

Navíc plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, jenž je vysoce protizánětlivý, zamezuje vzniku bakterií a neutralizuje nepříjemný zápach. Air Flow technologie zaručuje plnou prodyšnost a přístup čerstvého vzduchu k jemné pokožce dítěte, která je snadno náchylná k zarudnutí a podráždění.

Plenky Bella Baby Happy Maxi se stanou vítěznou volbou po důkladném výběru rodičů – netlačí na bříško, perfektně přiléhají k tělu děťátka, a přitom si zachovávají extra savost a jemnost – novým dobrodružstvím tak nestojí nic v cestě.

Aby plenky vždy držely na svém místě a byly pro jejich malé nositele komfortní, jsou vybaveny speciálními znaky 360°Comfort System, kam patří pružné prvky – elastické manžety udržují plenku na správném místě tak, aby potenciální obsah neunikl ven, pružné pásky okolo stehen a zádový opasek zajišťují pocit maximálního pohodlí během celého dne.

Pestré obrázky vytištěné po obou stranách plenky vám budou nápomocny při přebalování. Postranní suché zipy velmi jednoduše i opakovaně nalepíte na správné místo. Kromě všech praktických funkcí jistě oceníte, že neobsahují latex a chlorid.

Vlastnosti:

  • plenky obsahují extrakt ze zeleného čaje, který je vysoce protizánětlivý, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje nepříjemný zápach
  • pružný zádový pásek zvyšuje komfort jejího používání u dětí, které již samy sedí a učí se chodit
  • prodyšné absorpční jádro dává pocit komfortu a ochrany jemné dětské pokožky před opruzeninami
  • absorpční jádro je vybaveno speciální distribuční vrstvou Magic Green, která okamžitě rozmístí tekutinu po celé plence
  • speciálně navržené gumičky v pase a barevné manžetky umístěné na vnější straně plenky zajišťují její dokonalé přizpůsobení tvaru dětského těla v každé situaci
  • elastické manžety umístěné po obou stranách plenky udržují „obsah" na správném místě
  • opakované zapínání plenky umožňují pevné suché zipy
  • po obou stranách loga Happy jsou symetricky umístěné obrázky, které usnadňují rovnoměrné zapnutí plenky
  • jsou anatomické, s obrázky ke snadnějšímu přebalování
  • plenky jsou vhodné pro děti od 8 do 18 kg

Přebalování holčičky:

Pro odstranění nečistot používejte žínku s čistou vodou. Čistou žínkou omyjte nejdříve genitál, vždy postupujte zepředu do zadu (tedy ke konečníku). Jemně rozhrňte okraje stydkých pysků a čistou žínkou genitál šetrně omyjte. Pak odstraňte nečistoty kolem konečníku. Je důležité omýt všechny kožní záhyby, kde mohla zůstat stolice. Celý zadeček dítěte pečlivě osušte a podložte čistou plenkou. Natřete vhodným ochranným krémem a plenku zalepte.

Přebalování chlapečka:

I u chlapečka omývejte genitál zepředu dozadu. Jemně omyjte penis, šourek i kůži pod ním. Šetrně stáhněte předkožku a očistěte kůži. Předkožka bývá u malých dětí zúžená, proto ji nepřetahujte násilím! Nyní omyjte zadeček a řitní otvor. Osušte ručníkem a podložte čistou plenkou. Po natření zadečku ochranným krémem můžete plenku zalepit.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader