BELLA HAPPY Pleny jednorázové 3 Midi (5-9 kg) 72 ks - BIG PACK

Kód výrobku: F026392 Dodavatelský kód: BB-054-MU72-004
  • Velikost:

Běžná cena

479 Kč

Cena po slevě

339 Kč
Cena za 1 ks: 5 Kč
Dlouhodobě snížená cena
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BELLA HAPPY Pleny jednorázové 3 Midi (5-9 kg) 72 ks - BIG PACK

Značka:

Pleny Bella Baby Happy ve velikosti Midi jsou doporučeny pro děti o hmotnosti 5 až 9 kg.

V této fázi vývoje se miminko začíná samostatně pohybovat, proto je obzvláště důležité, aby se v plenkových kalhotkách cítilo pohodlně a mělo naprostou svobodu pohybu.

To zabezpečuje speciální 360° Comfort Systém. Jedná se o kombinaci pružných prvků a anatomicky tvarovaného absorpčního jádra.

Nový systém pružných prvků New Flexi Fit usnadňuje rodičům přebalování a díky elastickým bočnicím plenku výborně přizpůsobí tělíčku dítěte. Ta pak správně sedí i při větších pohybových aktivitách. Anatomicky tvarované absorpční jádro zaručuje, že plenka perfektně přiléhá k tělu dítěte a přitom si zachovává savost a jemnost.

Pleny pro děti značky Happy znamenají nespoutanou zábavu ve dne a klidný spánek v noci!

Vlastnosti plen Happy Midi:

  • anatomické absorpční jádro umožňuje ideální přizpůsobení pleny v oblasti rozkroku. Navíc se díky nové technologii zvýšila jeho hustota a plenka je tenčí při zachování maximální savosti. Děťátko je v suchu a nikde ho nic netlačí.
  • technologie Air Flow zaručuje plnou prodyšnost pleny, zajišťuje přístup čerstvého vzduchu k pokožce dítěte a tím ji chrání před opruzením a podrážděním,
  • netkaná textilie Quick Dry maximálně urychluje pohlcování vlhkosti po celé délce pleny a pokožka dítěte díky tomu zůstává suchá a nehrozí jí podráždění,
  • systém NEW FLEXI FIT zajišťuje, že se plenka dokonale přizpůsobí tělíčku dítěte
Značka:
Bella Baby Happy
Velikost
vel. 3 (4-9 kg)
BIO/EKO
ne
Velikost balení
72 ks