BELLA HAPPY Pants Kalhotky plenkové jednorázové 5 Junior (11-18 kg) 22 ks

Kód výrobku: F109627 Dodavatelský kód: BB-055-JU22-004
  • Velikost:

Běžná cena

199 Kč
Cena za 1 ks: 9 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BELLA HAPPY Pants Kalhotky plenkové jednorázové 5 Junior (11-18 kg) 22 ks

Značka:

Natahovací plenkové kalhotky Bella Happy Pants Junior jsou určeny dětem o hmotnosti 11 – 18 kg a jsou novinkou v sortimentu značky Bella Baby Happy.

Batole toho umí čím dál tím víc a pomalu se učí nezávislosti v každodenním životě. Většinu času tráví hraním a objevováním světa kolem sebe. Dítě v této vývojové fázi je velmi aktivní a živé a někdy i netrpělivé.

Natahovací plenkové kalhotky Happy Pants představují ideální řešení rychlého a jednoduchého přebalení dítěte. Díky konstrukčnímu systému Quick & Easy vypadají jako spodní prádlo a je velmi snadné je obléknout, ale i rychle svléknout a to pouhým roztržením bočního švu.

Flexibilní pásek kolem pasu umožňuje dokonalé uchycení v každé pozici, postranní volánky kolem nožiček jsou pružné a extrémně měkké a proto kalhotky správně sedí a nikde netlačí a děti ani nevědí, že je mají. Jejich zadeček je v suchu, protože speciální netkaná textilie Quick Dry urychluje distribuci vlhkosti po celé délce plenkových kalhotek.

Kalhotky Happy Pants jsou prodyšné a umožňují pokožce děťátka dýchat. Tím zabraňují vzniku opruzenin a minimalizují riziko podráždění pokožky.

V každém balení jsou kalhotky se 2 odlišnými motivy potisku veselých zvířátek.

Plenkové kalhotky Happy Pants nejsou parfemovány, neobsahují chlór ani latex a jsou dermatologicky testovány.

Plenkové kalhotky Happy Pants umožňují vašemu dítěti být HAPPY. 

Značka:
Bella Baby Happy
Velikost
vel. 5 (11-28 kg)
BIO/EKO
ne
Velikost balení
22 ks