Loading
Loading

BELLA PANDA - dětské přebalovací podložky 10 ks

BELLA PANDA - dětské přebalovací podložky 10 ks

> 5 kusů na eshopu, nechte si zboží doručit na naši prodejnu

Dlouhodobě snížená cena 85,00 Kč 99,00 Kč

Cena za kus: 8,50 Kč

Kód: Bella2959 , Dodavatelský kód: BB-091-B010-001 , EAN: 5900516601546 , Značka: Bella Panda

BELLA PANDA - dětské přebalovací podložky 10 ks

Jednorázové přebalovací podložky jsou neocenitelným pomocníkem pro malé cestovatele. Díky těmto měkkým, pohodlným podložkám pohodlně přebalíte dítě kdekoliv na cestách, v přírodě, u lékaře ale i na návštěvách. Podložky jsou skladné a po použití je jednoduše vyhodíte.

Přebalovací podložky jsou skvělým multifunkčním pomocníkem, který oceníte v mnoha situacích. Zajistí miminku pohodlí a pečlivou hygienu na cestách, v přírodě, na návštěvě nebo u lékaře. A poskytnou i spolehlivou ochranu postýlky, když už se miminko učí spát bez plenek.

Šetrné k pokožce novorozenců:

Praktické přebalovací podložky čtvercového tvaru jsou vyrobené z měkké vlákniny, která je příjemná na dotek. Jednorázové přebalovací podložky jsou jemné a šetrné k dětské pokožce a lze je používat pro miminka již od narození.

Snadné použití:

Podložky jsou skladné, bez problému je umístíte do příruční tašky a po použití je jednoduše vyhodíte. Pokud nejsou zašpiněné, lze je použít opakovaně. Mějte je vždy po ruce a budete připravena na každou situaci. Zde uvedené informace jsou pouze orientační. Přesné informace naleznete vždy na obalu konkrétního výrobku.

Detailní informace:

  • dětské přebalovací podložky Panda jsou baleny po deseti kusech
  • rozměry jsou 60 × 60 cm

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader