BINO Tučňák na tyči - černobílý

BINO Tučňák na tyči - černobílý

BINO Tučňák na tyči - černobílý

skladem
Běžná cena: 299,00 Kč
Akční cena: 199,00 Kč

Kód: F000850 , EAN: 4019359815698

BINO Tučňák na tyči - černobílý

Dřevěný tučňák připevněný na tyči, který při jízdě vydává klapavé zvuky, je tradiční hračkou už po dlouhé generace a stále si své místo u dětí najde.

Děti si zamilují tohoto roztomilého kamaráda ve fráčku. Hračka pomáhá při rozvoji chůze našich nejmenších.

Rozměry produktu a specifikace:

  • rozměry: 8 × 20 × 57 cm
  • vhodné pro děti od 2 let

Značka BINO:

BINO Europe je nadnárodní firma vyrábějící zejména dřevěné hračky pro děti. Výrobky ze dřeva pod obchodní značkou BINO jsou vyráběny v České republice v Klatovech (dříve pod názvem Olymp Klatovy), jsou vyváženy do celého světa a veškeré hračky mají zdravotní atest, tím splňují všechny normy EU. Firma se zabývá výrobou veškerých druhů dřevěných hraček, mezi velmi oblíbené patří například různé dráhy, obrázkové puzzle, ale taky třeba dětské hudební nástroje. BINO používá oblíbené pohádkové a večerníčkové motivy, které si zamiluje každé dítě.

Lidunka

Hracka malym detem pro radost, se kterou maji rodice trochu starost.

Zabavna hracka, tucnak moc hezky placa nozkama. Nasemu chlapeckovi se moc libi, ale zatim tucnaka pouziva spis jako hulku.
Musi se drzet ve spravnem uhlu, aby se gumove nozky nezadrhavaly. Nemile me prekvapilo, ze byl odeslan ve dvou castech - zvlast postavicka tucnaka a zvlast tycka na strkani. Musela jsem to sama prilep
Tatiana Prochazkova

ujde

zabavní
moc malí

zdroj dat: heureka.cz

Ajax loader