Loading
Loading

BIODERMA Photoderm kid opalovací pěna spf50+ 150 ml

BIODERMA Photoderm kid opalovací pěna spf50+ 150 ml

> 5 kusů na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 429,00 Kč

Kód: F012487 , Dodavatelský kód: 3121523 , EAN: 3701129800218 , Značka: Bioderma

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

BIODERMA Photoderm kid opalovací pěna spf50+ 150 ml

Opalovací přípravek pro děti. Nikdy nebylo zábavnější aplikovat přípravek sluneční ochrany. Maximální ochrana adaptovaná pro citlivou pokožku dětí. Exkluzivní patent Buněčné bioochrany, zesílený o Peptide C, zajištuje dětem optimální ochranu proti škodlivým účinkům UV záření.

Vlastnosti:

  • exkluzivní účinnost UVA/UVB dermatologických filtrů
  • hypoalergenní
  • nekomedogenní
  • excelentní tolerance
  • fotostabilní, bez oktokrylenu
  • moderní, snadná a zábavná aplikace zaručí, že i taková činnost, jako je aplikace ochranného krému, bude děti bavit. až 6 litrů pěny uvnitř balení!

Způsob použití:

Pěnu Bioderma Photoderm KID SPF 50+ aplikujte rovnoměrně v tenké vrstvě na suchou dětskou pokožku (snížení množství snižuje míru sluneční ochrany). Před použitím dobře protřepejte. Pěna zvětší svůj objem po vytlačení z nádoby. Aplikaci pěny Bioderma Photoderm Kid SPF 50+ pravidelně opakujte. Určeno na vnější použití!

Upozornění:

Nadměrná expozice slunci představuje vážné zdravotní riziko! Vyhýbejte se expozici v čase nejvyššího záření. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředky na ochranu proti slunečnímu záření. Žádný ochranný přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci!

Nádobka je pod tlakem, chraňte ji před přímým slunečným zářením a teplotami nad 50 st. C. Nestříkejte do ohně nebo na žhavé předměty. Po spotřebování neotvírejte nádobku násilím, nespalujte v ohni. Prázdný obal zneškodňujte v rámci tříděného odpadu.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

BIODERMA Photoderm kid, opalovací pěna spf50+

Podrobili jsme ho zatěžkávací zkoušce u moře, kde je sluneční záření velmi intenzivní. Obstál na jedničku. Vybrala jsem formu pěny a jsem spokojená já i děti. Rády se nechají namazat, protože pěna po vytlačení z nádoby vypadá jako šlehačka. Je lehoučká a jemná, velmi dobře a rovnoměrně se roztírá. Malé množství pěny vystačí na celé tělo. Nezanechává mastný film. Zobrazit celou recenzi

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader