FB soutěž s mléky Kendamil

FB soutěž s mléky Kendamil>

Pokračovací mléka Kendamil jsou vyrobená z poctivého plnotučného mléka neobsahují žádná umělá barviva, dochucovadla ani konzervanty. Pošlete nám do komentářů pod soutěžním příspěvkem na Facebooku fotografii, jak si váš drobeček umí mléko vychutnat a nejkrásnější z nich odměníme mlékem a kašemi Kendamil na měsíc*.

Hrajeme od: 28.2.2018 do 11.3.2018

Průběh soutěže

Soutěž probíhá od 28. 2. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku na FB stránkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz a trvá do 11. 3. 2018 (23:59). Následující den, tj. 12. 3. 2018, je vybrán 1 výherce, a to na základě hlasování poroty složené ze zaměstnanců Feedo.cz.  Vyhlášení soutěže proběhne pod soutěžním příspěvkem, ve kterém bude výherce označen a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv (Direct).

Výhra

*Mléka a kaše Kendamil na měsíc, tj. 3 balení mléka dle vlastního výběru a 8 ks kaše Kendamil (2 ks rýžová, 2 ks banánová, 2 ks ovesná, 2 ks borůvková). Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.