Hrajte s Niveou!

Hrajte s Niveou!>

FEEDO® VYHLAŠUJE  SOUTĚŽ SE ZNAČKOU NIVEA!

Léto je před námi, stejně jako výlety a tak je dobré být připraven a správně vybaven. Zúčastněte se Feedo® soutěže se značkou Nivea na našem Facebooku a mějte náskok! Batůžek plný cen možná čeká právě na vás! Hrajeme od: 25.5.2018 do 3.6.2018 (23:59)

Průběh soutěže

Soutěž probíhá od 25. 5. 2018, a to od chvíle publikování příspěvků na FB stránkách Lehčí život maminkám – Feedo.cz  a trvá do 3. 6. 2018 (23:59).

Podmínkou účasti v soutěži je udělat screenshot v okamžiku, kdy se miminko v soutěžním videu NIVEA  promění v hudební nástroj, který spolu s odpovědí na otázku: Kolik produktů z řady Nivea Baby prodáváme na Feedo.cz?  vložíte jako odpověď do komentářů pod soutěžním příspěvkem. Do soutěže budou zařazeny všechny správné komentáře (tj. fotografie (screenshoty) + správná odpověď) publikované v komentářích pod soutěžním příspěvkem. V den následujícím po dni ukončení, tj. 4. 6. 2018, náhodně vybereme celkem 3 výherce.   Vyhlášení soutěže proběhne pod soutěžním příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv (Direct).

Výhra

Každý jeden výherce obdrží: dětský batůžek Nivea a sadu produktů Nivea Baby. Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.