Instagramová soutěž: PODĚLTE SE S NÁMI O FOTOGRAFIE S FEEDO® MILNÍKOVÝMI KARTIČKAMI A VYHRAJTE DÁREČKY!

Instagramová soutěž: PODĚLTE SE S NÁMI O FOTOGRAFIE S FEEDO® MILNÍKOVÝMI KARTIČKAMI A VYHRAJTE DÁREČKY!>
Máte už naše Feedo milníkové kartičky? Zvěčněte s nimi své ratolesti a podělte se s námi o fotografie na Instagramu a hrajte o kopec zajímavých cen! Soutěž probíhá od 19.2.2018 do 28.2. 2018 (23:59). Podmínkou pro zařazení do soutěže je zveřejnění fotografie  obsahující Feedo® milníkové kartičky na Instagramu, která je opatřena hashtagem #ZeZivotaRodice (resp. #zezivotarodice) a označení instagramového profilu Feedo_cz (Feedo_cz_sk) pomocí @feedo_cz (@feedo_cz_sk).

Průběh soutěže

Soutěž probíhá od 19. 2. 2018, a to od chvíle publikování příspěvku, kterým je soutěž oznámena na Instagramovém profilu Feedo_cz (Feedo_cz_sk)  a trvá do 28. 2. 2018 (23:59). Následující den, tj. 1. 3. 2018, jsou z fotografií, které splňují dané podmínky, vybráni 3 výherci, a to na základě hlasování  poroty složené ze zaměstnanců Feedo.cz.  Vyhlášení soutěže proběhne pod soutěžním příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry prostřednictvích zpráv (Direct).

Výhra

Dárek od Feedo.cz  v hodnotě 500 Kč. Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.