Soutěž s korunkou o plnou přebalovací tašku Naty!

Soutěž s korunkou o plnou přebalovací tašku Naty!>

SOUTĚŽ PROBÍHÁ od 1. 4. 2019 do 31. 5. 2019 (23:59) na Instagramu!


Jak na to?

Stačí nakoupit  během soutěžního období na na Feedo® produkty od značky Naty, ke kterým Vám přijde spolu s objednávkou papírová korunka a pak už je to jednoduché! 
  1. ️Vyfoťte svoje zlatíčko s touto korunkou a produktem od Naty
  2. Nahrajte fotku jako příspěvek na svůj profil na Instagramu
  3. Napište, proč jsou podle vás produkty Naty ty nej
  4. Sledujte a označte náš  instagramový profil >> @feedo_cz_sk
  5. Přidej hashtag #kupujutonafeedo
 

Průběh soutěže:

Soutěž probíhá od 1. 4. 2019 do 31. 5. 2019 (23:59). Následující den, 1. 6. 2019, bude ze všech  fotografií, které splňují podmínky soutěže, vybráno 5 výherců. První cenu získá příspěvek s nejvíce  ️ a další 4 výherce vybere porota. Vyhlášení soutěže proběhne pod příspěvkem, ve kterém budou výherci označeni a následně proběhne předání kontaktních údajů za účelem dodání výhry, to prostřednictvích soukromých zpráv.

Výhra

Hrajeme o 5 přebalovacích tašek plných produktů od značky Naty.
Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže. Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže. Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok. Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži.