Zasoutěžte si s námi o Feedo® batůžek

Zasoutěžte si s námi o Feedo® batůžek>
Léto, letní prázdniny a dovolené u vody jsou v plném proudu, a proto přicházíme se soutěží o batůžek plný překvapení. Tentokrát budeme soutěžit na Instagramu. Soutež potrvá pět dní a každý den vyhrává jeden z vás.

Jak soutěž probíhá?

Soutěž trvá od 22.7. - 26.7. a zapojit se do ni můžete přidáním Instastories na váš Instagramový účet. Pravidla soutěže jsou následující.
  1. krok - Vyberte si z následujících dvou obrázků svůj "rámeček" a udělejte si printscreen

2. krok - Přidejte do obrázku selfie vašeho dobrodruha, označte @feedo_cz_sk a sdílejte fotku ve vašem Stories

(fotku přidáte, kliknutím na samolepky, kolečko s fotoaparátem a můžete fotit)

Každý den v průběhu konání soutěže pak bude vylosován jeden výherce, který vyhraje Feedo® batůžek Moře překvapení. Sledujte náš Instagram pro daší informace, foťte a sdílejte!:)
———————————————————————————————
Nárok na výhru zaniká po dvou měsících od vyhlášení soutěže.
Společnost MyMedia s.r.o., se sídlem Plaská 622/3, 150 00 Praha 5 – Malá Strana, IČ: 29015901 – organizátor soutěže a provozovatel internetového obchodu Feedo.cz a Feedo.sk si vyhrazuje právo využití všech zaslaných fotografií k marketingovým účelům dle vlastního uvážení, a to po dobu 2 let od ukončení soutěže.
Účastí na soutěži a zasláním fotografie tedy vyjadřujete svůj souhlas s těmito pravidly a udělujete oprávnění použít Vaši fotografii a uvést jméno a příjmení Vás, případně Vašeho dítěte a rovněž se zveřejněním fotografie.
Organizátor soutěže si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže fotografie, které nebudou splňovat podmínky soutěže (např. nekvalitní a rozmazané fotografie). Taktéž si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže ty uchazeče, kteří neuvedou požadované údaje – e-mailovou adresu, jméno, příjmení, telefonní číslo a adresu bydliště. Na výhru nevzniká právní nárok.
Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky soutěže, stejně tak jako výhry, soutěž odložit, přerušit či soutěž bez náhrady zrušit v době celého trvání soutěže, přičemž soutěžící nemá nárok na náhradu nákladů vynaložených na účast v soutěži. Na výherní položky se nevztahuje záruční lhůta.