BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 12 kg

Kód výrobku: F110840 Dodavatelský kód: 11212-1
 • Barva:

Běžná cena

2 483 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRIGHT STARTS Chodítko 3v1 Ford Mustang Pink 6m+, do 12 kg

Značka:

Těšíte se na první krůčky vašeho děťátka nebo už máte doma zkušeného chodce? Nebo dokonce obou? S chodítkem 3v1 Ford Mustang si užijete plno rodinné zábavy, která umožňuje zvládnout kroky vašeho dítěte v každé fázi.

Tři způsoby využití, resp. tři způsoby her, dělají chodítko 3v1 Ford Mustang jedinečným. Tyto tři režimy umožňují, že chodítko bude růst spolu s vaším dítětem a pomůže mu zvládnout chůzi v každé jeho etapě.

S chodítkem 3v1 Ford Mustang se mohou hrát a rozvíjet své dovednosti i dvě děti současně. Jedno dítě se může hrát v základním režimu jízda ve stylovém autě, aby si podpořilo hrubé motorické dovednosti a pokročilejší chodci mohou používat režim tlačení a procházky. Chcete-li použít režim tisku a procházky, jednoduše zvedněte opěradlo na tlačení a přemístěte auto mimo základního chodítka. Vysoké opěradlo poskytuje podporu a pohodlí pro dítě na stabilizaci postoji a při trénování pohybových a uchopovacích schopností.

Nejen vzhled stylového auta ohromí vaše děti, ale i nápaditá hra s originálními elektronickými zvuky nákladního auta, světlem, řízením, volantem, které děti milují umožňuje, aby se děti hrou naučili více dovednostem. Odnímatelný pultík s volantem obsahující zvukové a světelné efekty je možné použít i pro podlahové hraní nebo na cesty.

Konstrukce chodítka zajišťuje snadné skládání, skladování a i přenášení. Stejně jeho udržování není náročné, sedací část lze snadno vyjmout a vložit do pračky a zbývající místa se jednoduše dají utřít. Bezpečnost je posílena gumovými kolečky, které brzdí a robustním rámem. Možnost nastavení rámu chodítka do tří výškových poloh zajišťuje správný vývoj vašeho dítěte, protože udržuje chodidla ve výborné poloze.

Vlastnosti:

 • 3 způsoby hraní (stylová jízda autem, režim tisku a procházky a oba režimy současně)
 • 3 režimy zajistí, že chodítko roste spolu s vaším dítětem
 • model je v růžovém provedení, aby stylově pasovalo k vašim malým princeznám
 • pro použití režimu tisku a procházky, jednoduše zvedněte opěradlo na tlačení a přemístěte auto mimo základního chodítka
 • vysoké opěradlo poskytuje podporu a pohodlí pro dítě
 • nápaditá hra s originálními zvukovými značkami, světlem, řízením, volantem
 • odnímatelný pultík s volantem lze použít i pro podlahové hraní nebo na cesty
 • jednoduché skládání, skladování a i přenášení
 • sedací část lze snadno vyjmout a vložit do pračky
 • možnost nastavit rám chodidel na tři různé výškové polohy
 • chodítko je vhodné pro děti od věku 6m+

Rozměry produktu: 64 cm x 72 cm x 50 cm

<iframe width=„1097“ height=„617“ src=„https://­www.youtube.com/em­bed/grol6jfJrPI“ title=„Perfect For Your Little "Princess“ – Bright Starts 3 Ways to Play Walker™ – Ford, F-150" frameborder=„0“ allow=„accele­rometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture“ allowfullscreen>

Značka:
Bright Starts
Věk
od 7. měsíce
Materiál
plast