BRIGHT STARTS Hračka s melodií na C kroužku Pull, Play & Boogie™ žirafa 0m+

Kód výrobku: F176861 Dodavatelský kód: 13088-6
  • Barva:

Běžná cena

379 Kč

Cena po slevě

359 Kč
Akce platí do 31.12.2023
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRIGHT STARTS Hračka s melodií na C kroužku Pull, Play & Boogie™ žirafa 0m+

Značka:

Hračka Bright Starts Pull, Play & Boogie přinese radost vám i dítěti, které se učí a hraje najednou! Jemné potáhnutí za list způsobí, že se žirafí kamarád začne natahovat. Sledujte, jak se její tělo roztahuje a pomalu stahuje v rytmu 60sekundových veselých melodií. S touto hudební natahovací hračkou podpoříte rozvoj jemné motoriky, vizuálního zapojení a příčin a následků. Děťátko si zamiluje měkkou rozmanitost látek, které umožňují hmatové zkoumání, pestré barvy žirafy a doplňků a chichotání, které tato hračka přináší!

Tento plyšový žirafí kamarád má přiložený odkaz, že se bude zdržovat všude tam, kam se vy nebo dítě vypravíte. Hračka se snadno připevňuje na kočárky, autosedačky, nosiče a další zařízení, aby zaujala dítě a přiměla ho zkoumat a rozvíjet tak zábavu a dovednosti během cestování.

Vlastnosti

  • Jemně přetáhněte list Pull, Play & Boogie a sledujte, jak se tělo žirafy roztahuje a pomalu stahuje, přičemž hraje 60sekundová veselá melodie.
  • Vyrobeno z různých tkanin, které jsou měkké na dotek a umožní hmatové zkoumání dítěte; podporuje vizuální zapojení, dosahování, chytání a příčinu a následek.
  • Snadno se připevňuje na kočárky, autosedačky nebo nosiče; udržuje dítě v pozornosti, ať je kdekoli, a zároveň podporuje klíčové vývojové milníky.
  • Vhodné od narození.
  • Čistěte vlhkým hadříkem a jemným mýdlem, sušte na vzduchu neponořujte do vody.

Rozměry produktu: 35,56 × 16,51 × 6­,35 cm

Značka:
Bright Starts
Věk
od narození
Materiál
látka