BRIGHT STARTS Podložka vodní Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Kód výrobku: F182807 Dodavatelský kód: 16755-6

Skladem

Běžná cena

219 Kč

Cena po slevě

197 Kč
Akce platí do 19.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRIGHT STARTS Podložka vodní Hungry Monkey™ 41 x 35 cm 0m+

Značka:

Nakrmte hladovou opičku pomocí vodní podložky Hungry Monkey od Bright Starts! Jednoduše naplňte střed hrací podložky vodou a vnější okraj nafoukněte vzduchem, aby začala smyslová hra. Vaše děťátko bude rádo „krmit“ hladovou opici pomocí plovoucích kousků ovoce. Hrubé bříško opice obsahuje 3 plovoucí kousky ovoce: banán, ananas a jahodu. Během hry vsedě a na bříšku může dítě pracovat na rozvoji svalů, zatímco kousky ovoce se pohybují uvnitř bříška opice – pomáhá pochopit příčinu a následek! Kompaktní velikost podložky je ideální pro cestování a slouží i jako hračka k vysoké židli pro rané hry v sedě. Vodní zátka umožňuje rychlé a pohodlné plnění a vypouštění podložky a čištění je hračkou díky snadno čistitelnému PVC materiálu podložky. Stačí vypustit vodu a vzduch, otřít podložku a sundat. Ideální pro novorozence a starší děti.

Vlastnosti:

  • Přidejte smyslové zapojení do hry na bříšku a rané hry vsedě s vodní podložkou Hungry Monkey od Bright Starts.
  • Dítě může mačkat a posouvat 3 plovoucí kousky ovoce (banán, ananas a jahody), aby „nakrmilo“ opičku a učilo se o příčinách a následcích.
  • Kompaktní design se vejde na podnos vysoké židle a slouží také jako hračka vysoké židle pro brzkou hru v sedě; snadno přenosná i na cesty.
  • Podporuje hru na bříšku se smyslovou hrou, která zabaví miminko a podpoří motorické dovednosti od novorozenců až po starší děti.
  • Vodní zátka umožňuje rychlé a pohodlné plnění a vypouštění podložky; jednoduše naplňte vodou a nafoukněte vnější okraj; vyrobeno ze snadno čistitelného PVC materiálu.

Rozměry (V x Š x D): 40,97 × 34,57 × 3­,81 cm

  • ve složeném stavu: 5,08 × 15,24 × 1­4,0 cm

Hmotnost: 0,11 kg

Značka:
Bright Starts
Věk
od narození
Materiál
guma, plast