BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix Pro (76-150 cm) Jade Green Diamond collection

Kód výrobku: F184282 Dodavatelský kód: BRR022890_JadeGreen
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

8 990 Kč

Cena po slevě

8 091 Kč
Akce platí do 26.4.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Advansafix Pro (76-150 cm) Jade Green Diamond collection

Značka:

Pamatujete si, jak jste si na všechna dobrodružství brali oblíbenou hračku? ADVANSAFIX PRO bude věrným přítelem i vašeho malého dítěte – vždy, když ho bude potřebovat. ADVANSAFIX PRO, která vám poskytne klid na dlouhá léta, je navržena tak, aby rostla s vaším děťátkem. Je schválena podle nejnovějších bezpečnostních norem i-Size (UN R129), takže svému dítěti poskytnete maximální ochranu na každé cestě. Autosedačku jednoduše přeměníte z připoutané sedačky na podsedák s vysokým opěradlem v několika snadných krocích a je vhodná od 15 měsíců až do 12 let.

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST Poskytněte svému dítěti maximální ochranu na každé cestě. Pětibodové bezpečnostní pásy lze používat až do doby, kdy vaše dítě dosáhne výšky 105 cm (max. 22 kg), což znamená, že se můžete spolehnout na to, že ADVANSAFIX PRO udrží vaše dítě v bezpečí po delší dobu. Navíc byla vyvinuta a schválena podle nejnovější normy i-Size (UN R129) a je vybavena pokročilými bezpečnostními prvky. Buďte v klidu, systémy SICT, XP-PAD a SecureGuard spolupracují, aby poskytly tu nejlepší možnou ochranu při jakékoli nehodě.

POHODLÍ A FLEXIBILITA BĚHEM RŮSTU Dopřejte svému děťátku pohodlnou jízdu – i když už není tak malé! Stejně jako věrný plyšový společník přináší autosedačka ADVANSAFIX PRO maximální pohodlí pro každou fázi dětství – od batolete až po dospívajícího. Žádné starosti pro rodiče – prostorné, měkce polstrované sedadlo a opěrka hlavy se bez námahy nastavují, takže vytvoříte dokonalé přizpůsobení pro své dítě. Přepínání z pětibodových pásů na bezpečnostní pásy vašeho auta znamená, že nemusíte kupovat další autosedačku – ADVANSAFIX PRO ochrání vaše dítě od 15 měsíců do 12 let. Rušný den plný dobrodružství? V každém věku autosedačku napolohujte, aby si i vaše větší dítě mohlo snadno zdřímnout v mimořádně pohodlné poloze pro spánek.

KLID PRO RODIČE Buďte v klidu: není nutné kupovat novou autosedačku, když vaše batole povyroste. Lehká autosedačka ADVANSAFIX PRO roste a chrání vaše děťátko po celé jeho dětství, takže se stane věrným společníkem na každé cestě. Bez námahy nastavíte opěrku hlavy a pásy současně, takže budete vždy připraveni vyrazit na cestu – i když váš miláček opět povyroste. A až bude vaše dítě dostatečně velké, přepněte pomocí funkce FLIP&GROW z pětibodových pásů na tříbodové.

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Díky nezávislému ovládání konektorů ISOFIX nainstalujete autosedačku ADVANSAFIX PRO bez námahy. Máte je plně pod kontrolou, takže je připojíte rychle a bezpečně, aniž by došlo k poškození sedadel vozidla. Váš den může pokračovat.

SNÍŽENÍ RIZIKA ZRANĚNÍ Zajistěte svému drahocennému uzlíčku lásky větší stabilitu a bezpečnost, pokud dojde ke kolizi. Robustní pás Top Tether minimalizuje jakýkoli kolébavý pohyb autosedačky při nehodě, čímž snižuje možnost poranění hlavy a krku vašeho dítěte.

MĚKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU Díky měkkým a výkonným chráničům hrudníku autosedačky ADVANSAFIX PRO budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

MĚJTE KLID S EASYRECLINE S funkcí EasyRecline autosedačky ADVANSAFIX PRO si můžete dopřát relaxaci při každé cestě – pro vás i vaše dítě. Vhodná po celé dětství. Zvolte si úhel sklonu, aniž byste museli znovu instalovat sedačku do vozidla.Autosedačku můžete nastavit i v době, kdy je vaše dítě připoutané, takže může snadněji usnout – a vy si můžete užít pohodovou jízdu.

POKROČILÁ OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU – SICT

Chraňte své dítě v případě bočního nárazu pomocí dokonalé ochrany proti bočnímu nárazu. Technologie SICT (Side Impact Cushion Technology) minimalizuje vzdálenost mezi autem a autosedačkou, čímž snižuje sílu nárazu až o 40 %* a směřuje síly mimo váš poklad. Jednoduše přizpůsobte SICT straně autosedačky, která je nejblíže dveřím, a máte jistotu, že svému dítěti dopřejete tu nejbezpečnější jíz­du.

  • Interní testy a simulace společnosti Britax Römer.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: Opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

FLIP&GROW S VAŠÍM DÍTĚTEM Děti se vyvíjejí tak rychle, že si ADVANSAFIX PRO přizpůsobíte tak, aby s nimi rostla od batolete až po dospívání díky funkci FLIP&GROW. Zůstanou v bezpečí bez ohledu na jejich velikost – jakmile vaše dítě dosáhne výšky 100 cm (max. 105 cm / 22 kg), můžete snadno vyměnit integrovaný pětibodový bezpečnostní pás za tříbodový bezpečnostní pás automobilu. Buďte připraveni vyrazit, ať už vaše děťátko vyroste jakkoli! Navíc můžete 5bodový bezpečnostní pás uložit do opěradla, aby byl opět připraven k použití, pokud plánujete další přírůstek.

CHRAŇTE JEJICH KRK A HRUDNÍK Bez ohledu na to, jak opatrně řídíte, musíte své batole chránit před ostatními účastníky silničního provozu. Chraňte krk svého děťátka při čelním nárazu pomocí pěnové podložky XP-Pad, která pohlcuje nárazy. Při nehodě sníží náhlý pohyb hlavy dopředu až o 30 %* a zabrání tak nárazu brady vašeho dítěte do hrudníku. Díky podložce XP-Pad je každá cesta dokonce pohodlnější – přidává totiž pohodlný polstrovaný okraj, takže se bezpečnostní pás nezařezává do jemné pokožky vašeho dítěte.

  • Interní testy a simulace společnosti Britax Römer.

OCHRANA TAM KDE JE POTŘEBA

Vaším přirozeným instinktem je chránit dítě před jakýmkoli zraněním. Chraňte své děťátko v případě čelního nárazu s ochranou SecureGuard. Přidání čtvrtého kontaktního bodu navíc, který bezpečně zajistí břišní pás přes pánev dítěte – namísto jeho citlivého bříška – snižuje sílu působící na břicho až o 35 %*. A protože neomezuje jejich pohyb, bude vaše rostoucí dítě během cesty stále v pohodlí.

  • Interní testy a simulace společnosti Britax Römer.

OCHRANA OD HLAVY AŽ K BOKŮM Zajistěte svému dítěti tu nejlepší ochranu i když roste. Skořepina sedadla podsedáku s vysokým opěradlem poskytuje vašemu dítěti důležitou oporu hlavy až ke kyčlím, zatímco vodítka pásů zajišťují správnou polohu bezpečnostního pásu. A polstrovaná opěrka hlavy přináší bezpečí a pohodlí pro zraitelnou hlavu a krk vašeho dítěte, takže si můžete být jisti, že je chráněno na každé cestě.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka ADVANSAFIX PRO má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

Technické parametry:

  • orientovaná ve směru jízdy 76 – 150 cm
  • 15 měsíců – 12 let | 76 – 150 cm
  • rozměry (V x Š x H): 60 – 83 × 44 × 48 cm
  • váha výrobku: 10 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy