BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core (0-13 kg) Frost Grey

Kód výrobku: F178347 Dodavatelský kód: BRR023005_FrostGrey
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

2 735 Kč

Cena po slevě

2 462 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Core (0-13 kg) Frost Grey

Značka:

S autosedačkou BABY-SAFE CORE budete mít jistotu, že váš malý uzlíček radosti bude na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Je lehká a flexibilní, můžete ji používat se základnou nebo (BABY-SAFE CORE BASE) bezpečnostním pásem auta, abyste měli na každé cestě naprostou volnost. Připněte své drahé dítě bezpečně pomocí snadno zapínatelné přezky a uvolněte se – díky nastavitelné opěrce hlavy roste autosedačka BABY-SAFE CORE spolu s ním, takže budete mít jistotu, že je vaše děťátko chráněno od narození až do výšky 83 cm.

VŠESTRANNÝ KOMFORT Uvelebte své dítě v pohodlí, aby bylo na každé cestě v bezpečí a pohodlí. Polstrovaná boční křídla poskytují ochranu proti bočnímu nárazu, zatímco měkká polstrovaná opěrka hlavy a volitelná novorozenecká vložka podporují vaše dítě a poskytují mu přirozenější polohu při spánku. Jak dítě roste, můžete vložku vyjmout, abyste měli jistotu, že svému uzlíčku radosti vždy poskytnete ten nejlepší možný komfort.

FLEXIBILNÍ A POHODLNÉ Vezměte si BABY-SAFE CORE na všechna dobrodružství. Díky kompaktním rozměrům a všestrannosti ji můžete bezpečně instalovat pomocí základny* nebo bezpečnostního pásu v autě, abyste byli zcela flexibilní. Je to jeden z našich nejlehčích dětských nosičů s hmotností pouhých 3,9 kg, který se snadno přenáší a bez námahy přemisťuje mezi vozidly: díky adaptérům jej snadno a rychle připevníte ke kočárku a můžete se vydat na celodenní zábavu.

STANDARD i-SIZE PRO NAPROSTOU BEZPEČNOST Spolehněte se na systém BABY-SAFE CORE, který zajistí bezpečí a ochranu vašeho děťátka. Byla vyvinuta v souladu s normou i-Size – povinnou od září 2023 – a je schválena podle nejnovějších předpisů UN R129, takže máte jistotu, že je vaše dítě na každé cestě v bezpečí a jste dokonale připraveni na změnu předpisů.

MĚKKÁ A PODPŮRNÁ OPĚRKA HLAVY Chraňte drahocennou hlavičku svého dítěte. Díky integrovanému polštářku může vaše dítě odpočívat s hlavičkou v přirozené a pohodlné poloze vleže. Díky 10 polohám lze snadno a rychle nastavit opěrku hlavy i pásy současně, takže vaše zlatíčko bude v naprostém pohodlí bez ohledu na jeho výšku.

JEDNODUCHÉ POPRUHY PRO NERUŠENÝ SPÁNEK Pšššt… jemně připněte a odepněte své dítě v BABY-SAFE CORE, aniž byste narušili jeho klidný spánek. Díky rychlému a snadnému připoutání a zapínání dopředu na břiše se už nikdy nebudete snažit své děťátko zajistit a ono bude moci v klidu snít.

SPECIÁLNÍ OCHRANA NOVOROZENCŮ Poskytněte svému novorozenému uzlíčku radosti tu nejlepší ochranu, pohodlí a podporu díky speciálně navržené novorozenecké vložce. Pěnové podložky absorbují energii a umožňují vašemu dítěti ležet během prvních týdnů v pohodlnější a ergonomičtější poloze.

OCHRANNÁ BOČNÍ KŘÍDLA Díky měkkým, polstrovaným bočním křídlům bude vaše dítě v pohodlí a bezpečí. Pomáhají absorbovat sílu bočního nárazu a snižují riziko zranění v případě kolize, takže vaše dítě bude v pohodlí a vy si můžete odpočinout s vědomím, že je na každé cestě chráněno.

CHRÁNĚNO PŘED POVĚTRNOSTNÍMI VLIVY Chraňte své dítě před škodlivým UV zářením a chladným větrem, když je v autě nebo v kočárku, pomocí praktické sluneční stříšky. A protože není připevněna k rukojeti, můžete stříšku nechat zvednutou, i když dítě nesete s sebou, takže budete mít jistotu, že je na procházce v bezpečí.

NASTAVITELNÁ RUKOJEŤ Díky nastavitelné rukojeti je zvedání a vyndávání vašeho děťátka z nosítka hračka. Stačí stisknout tlačítka na obou stranách, abyste ji odemkli a posunuli. Navíc můžete rukojeť posunout úplně dozadu, aby byl nosič stabilní, když leží na podlaze. Protože v rodičovství jsou to právě maličkosti, které dělají rozdíly.

RYCHLE SNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH V autě se může stát nepořádek – nápoje se mohou rozlít a děti mohou onemocnět cestovní nevolností. Proto jsme navrhli potah sedadla, který lze prát v pračce a který lze snadno sejmout, takže můžete rychle uklidit a znovu si užívat společná dobrodružství.

Technické parametry:

  • orientováno proti směru jízdy 40 – 83 cm
  • od narození – 15 měsíců | 40 – 83 cm | 0 – 13 kg
  • rozměry: 61v x 64d x 44š
  • hmotnost: 3,9 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
proti směru jízdy