BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Pro (40-85 cm) Frost Grey Diamond Collection

Kód výrobku: F182962 Dodavatelský kód: BRR023065_FrostGrey
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

7 970 Kč

Cena po slevě

6 831 Kč
Akce platí do 30.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Baby-Safe Pro (40-85 cm) Frost Grey Diamond Collection

Značka:

BABY-SAFE PRO je naše nejlehčí a nejinovativnější dětská autosedačka. Je vybavena systémem Ergo Recline, který umožňuje rovnější a zdravější polohu dítěte, a vaše společné cesty tak budou ještě pohodlnější a bezpečnější. Sedačka BABY-SAFE PRO bude vaše dítě provázet od narození do 15 měsíců a lze ji nainstalovat na základnu VARIO BASE 5Z, s pomocí bezpečnostního pásu vozidla nebo na celou řadu dětských kočárků.

OPTIMÁLNÍ POHODLÍ PRO VAŠE DÍTĚ Systém Ergo Recline představuje novou úroveň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což jednak podporuje zdravý růst páteře a jednak napomáhá ventilaci. Systém Ergo Recline lze přepínat velmi rychle, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte. Můžete jej používat v autě i mimo něj, takže vaše dítě může spát v klidu a v bezpečí na jakékoli cestě.

USNADNĚNÍ KAŽDODENNÍCH ČINNOSTÍ Design ve znamení komfortu: autosedačka BABY-SAFE PRO váží pouhých 3,9 kg, je tedy extrémně lehká a velmi pohodlná na přenášení. Mimořádně velká sluneční clona se snadno nastavuje, a poskytne tak dítěti optimální ochranu. Uvolňování ze základny je velmi jednoduché a rovněž přepínání systému Ergo Recline se dá snadno provádět jednou rukou pro maximální flexibilitu na cestách. Autosedačku BABY-SAFE PRO lze používat na kočárcích od Britax Römer i dalších předních značek.

OTÁČENÍ PRO SNADNÝ PŘÍSTUP A UVOLNĚNÍ – OTOČNÁ ZÁKLADNA (K dokoupení samostatně) Usazení a připoutání vaší ratolesti je ještě snadnější: pokud je autosedačka BABY-SAFE PRO nainstalovaná na základně VARIO BASE 5Z, stačí ji otočit směrem k otevřeným dveřím auta a přístup k ní je opravdu snadný. Uvolňovací tlačítko se otáčí společně se sedačkou BABY-SAFE PRO, takže na něj kdykoli dosáhnete. Vyjmutí autosedačky je tak ještě pohodlnější.

ERGO RECLINE – OPTIMÁLNÍ POLOHA VAŠEHO DÍTĚTE ZA VŠECH OKOLNOSTÍ Systém Ergo Recline představuje novou úroneň bezpečí, pohodlí a ergonomičnosti. Při sklopení je poloha dítěte rovnější a ergonomičtější, což podporuje zdravý růst páteře a zároveň zajišťuje ventilaci.

JEDNA ZÁKLADNA, DVĚ SEDAČKY Základnu Vario Base 5Z je možné používat jak s autosedačkou Baby-Safe PRO, tak Dualfix 5Z. Základna tak poskytuje nejen optimální bezpečnost a komfort, ale také se opravdu vyplatí. (Základna k dokoupení samostatně)

OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU Boční části mají speciální design a v případě nehody absorbují velké procento sil, takže vaše dítě ochrání i v kritických situacích.

CHRÁNĚNO PŘED POVĚTRNOSTNÍMI VLIVY Chraňte své dítě před škodlivým UV zářením a chladným větrem, když je v autě nebo v kočárku, pomocí praktické sluneční stříšky. A protože není připevněna k rukojeti, můžete stříšku nechat zvednutou, i když dítě nesete s sebou, takže budete mít jistotu, že je na procházce v bezpečí.

SNADNÝ PŘÍSTUP A UVOLNĚNÍ Otočná funkce základny VARIO BASE 5Z vám umožní otočit dětskou autosedačku ke dveřím auta, takže dítě do sedačky snadno usadíte, připoutáte i vyndáte. Pro snazší vyndávání sedačky BABY-SAFE PRO ze základny stačí sedačku otočit tak, aby uvolňovací tlačítko směřovalo k otevřeným dveřím auta.

NEJLEPŠÍ ÚHEL V JAKÉMKOLI VOZIDLE Ne všechna sedadla ve vozidlech mají stejný úhel. Základna VARIO BASE 5Z má proto jedinečný systém nastavení úhlu, díky kterému lze optimalizovat polohu dětské autosedačky ve vašem vozidle. Vašemu dítěti se tak bude cestovat pohodlně a bezpečně bez ohledu na to, jaký je úhel sedadla ve vašem autě.

SPECIÁLNÍ OCHRANA NOVOROZENCŮ Poskytněte svému novorozenému uzlíčku radosti tu nejlepší ochranu, pohodlí a podporu díky speciálně navržené novorozenecké vložce. Pěnové podložky absorbují energii a umožňují vašemu dítěti ležet během prvních týdnů v pohodlnější a ergonomičtější poloze.

ROSTE S VAŠÍM DÍTĚTEM Polstrovanou opěrku hlavy a pás lze pomocí jedné ruky nastavovat tak, aby rostly spolu s dítětem. Stačí uvést nastavovací prvek na zadní straně sedačky do správné polohy podle velikosti vašeho dítěte tak, aby opěrka hlavy a pás byly ve správné poloze.

NASTAVITELNÁ RUKOJEŤ Díky nastavitelné rukojeti je zvedání a vyndávání vašeho děťátka z nosítka hračka. Stačí stisknout tlačítka na obou stranách, abyste ji odemkli a posunuli. Navíc můžete rukojeť posunout úplně dozadu, aby byl nosič stabilní, když leží na podlaze. Protože v rodičovství jsou to právě maličkosti, které dělají rozdíly.

RYCHLE SNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH V autě se může stát nepořádek – nápoje se mohou rozlít a děti mohou onemocnět cestovní nevolností. Proto jsme navrhli potah sedadla, který lze prát v pračce a který lze snadno sejmout, takže můžete rychle uklidit a znovu si užívat společná dobrodružství.

SPRÁVNÁ INSTALACE ZA VŠECH OKOLNOSTÍ Ať už instalujete autosedačku BABY-SAFE PRO na základnu VARIO BASE 5Z nebo na kočárek, slyšitelné cvaknutí vás vždy ujistí o tom, že jste ji nainstalovali správně. Navíc to uvidíte na vizuálním ukazateli na uvolňovacím tlačítku základny, takže můžete být opravdu v klidu.

Technické vlastnosti:

  • orientováno proti směru jízdy 40 – 85 cm
  • od narození – 15 měsíců | 40 – 85 cm | 0 – 13 kg
  • rozměry (V x Š x H): 62.5 × 44 × 65.5 cm
  • váha výrobku: 3.9 kg

Značka:
Britax Römer
Isofix
ne
Sezení
proti směru jízdy