BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 5Z (61-105 cm) Night Blue Diamond collection

Kód výrobku: F181675 Dodavatelský kód: BRR023020_Night-Blue
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

5 990 Kč

Cena po slevě

5 391 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix 5Z (61-105 cm) Night Blue Diamond collection

Značka:

Jste připraveni na další krok na cestě vašeho děťátka? DUALFIX 5Z je naše perfektní navazující sedačka, kterou lze použít po BABY-SAFE 5Z2 nebo jakékoliv jiné přenosné dětské sedačce. Po jednoduchém nacvaknutí na FLEX BASE 5Z poskytuje vynikající ochranu a pohodlný komfort pro mnoho budoucích cest, dokud vašemu dítěti nebudou čtyři roky. Díky možnosti otáčení o 360° lze autosedačku používat ve směru i proti směru jízdy, což usnadňuje nastupování a vystupování z auta i na těch nejtěsnějších parkovacích místech.

DLOUHOTRVAJÍCÍ KOMFORT PRO VÁS A VAŠE DÍTĚ Když dítě vyroste z autosedačky – vajíčka, autosedačka DUALFIX 5Z zajistí ochranu a pohodlí vašeho dítěte v autě od 3 měsíců do 4 let věku. Sedačka má 12 poloh náklonu a opěrku hlavy ve tvaru písmene V, která poskytuje podpěru a prostor, i když dítě roste. Dítě si tak může v klidu zdřímnout nebo zkoumat svět zvědavými očima. Mimo jiné se dá bez námahy otáčet z jakékoli polohy, aniž by bylo dítě rušeno.

VŠESTRANNÁ OCHRANA BEZ KOMPROMISŮ S autosedačkou DUALFIX 5Z se stane bezpečnost vaší nejvyšší prioritou. Díky tomu, že je vyrobena podle náročnějších specifikací, než požaduje současná norma (UN R129), je vaše dítě chráněno na každé cestě i v případě nepředstavitelné události. Autosedačka DUALFIX 5Z se pyšní optimalizovaným systémem ochrany při bočním nárazu, který poskytuje vynikající bezpečnost v případě bočního nárazu. Kromě toho má inovativní podpěrnou nohu a pevný odrazový oblouk, který chrání vaše dítě před jakýmkoliv nárazem. Ať vás vaše dobrodružství zavedou kamkoliv, můžete být vždy naprosto klidní.

KVALITA A VÝVOJ – VYROBENO V NĚMECKU Svěřte bezpečnost svého dítěte do těch nejlepších rukou. Celý náš vývojový proces od prvotního nápadu až po hotový výrobek probíhá pod jednou střechou, takže investujete do nejvyšší kvality a nízkých emisí při přepravě. Na základě prováděných nejmodernějších testů, které jsou přísnější než zákonné normy, se můžete spolehnout, že autosedačka DUALFIX 5Z zajistí bezpečnost vašeho dítěte.

PŘIPOUTÁNÍ BEZ NÁMAHY Ať už je vaše dítě otočené ve směru nebo proti směru jízdy, v nakloněné poloze, vzpřímené poloze nebo v jakékoli mezipoloze, otočení základny FLEX BASE 5Z o 360° umožňuje rychlé, jednoduché a bezpečné usazováná a vytahování dítěte z auta. Během chvilky tak můžete vyrazit!

VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU Chraňte své dítě před bočním nárazem díky integrované vnitřní technologii SICT (Side Impact Cushion Technology), která absorbuje energii nárazu a udrží vaše dítě mimo dosah nárazu. Navíc poskytuje vynikající bezpečnost v každém úhlu, takže ji nemusíte nastavovat, pokud autosedačku sklápíte nebo otáčíte.

Systém západek ISOFIX Systém západek ISOFIX umožňuje prodloužit ramena ISOFIX tak, abyste je mohli snadno přizpůsobit nebo odpojit základnu dětské autosedačky od bodů pro ukotvení ISOFIX ve vozidle. Jakmile připojíte konektory ISOFIX, upevněte základnu tak, aby se dotkla opěradla sedadla. Zabráníte tak pohybu dětské autosedačky nahoru v případě nárazu.

NECHTE DITĚ DÉLE OTOČENÉ PROTI SMĚRU JÍZDY Poskytněte svému dítěti nejlepší ochranu v případě čelního nárazu: Autosedačka DUALFIX 5Z umožňuje dítěti sedět proti směru jízdy déle, než doporučují odborníci. Čelní srážky jsou nejčastějším typem nehody, proto se ujistěte, že cestujete co nejbezpečněji. S autosedačkou nainstalovanou proti směru jízdy se energie nárazu rozloží rovnoměrně na hlavu, krk a horní část těla, což chrání dítě před zraněním.

NĚKOLIK NAKLÁPĚCÍCH POLOH Pro spokojené dítě na dlouhých cestách. DUALFIX 5Z má vícero poloh naklonění, které si může jednoduše nastavit. Díky 6 polohám ve směru jízdy a 6 polohám proti směru jízdy můžete zvolit takovou polohu, která umožní vašemu dítěti buď odpočívat nebo se radovat z výhledu, aby bylo spokojené a vy si mohli užívat cestu bez stresu.

HLUBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÍ STĚNY Měkké polstrované boční stěny autosedačky Dualfix 5Z pomohou, aby bylo vaše dítě v případě kolize chráněné před nárazem a v bezpečí.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

MĚKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU Díky měkkým a výkonným chráničům hrudníku autosedačky DUALFIX 5Z budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5-bodovým bezpečnostním pásem. V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech 5 bodů – do ramen, boků a mezi nohy.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ PODPĚRNÁ NOHA Podpěrná noha zajišťuje dodatečnou stabilitu základny přenosné dětské sedačky proti podlaze vozidla. Minimalizuje sklopný a rotační pohyb a snižuje síly pohybu vpřed, vyvíjené na vaše dítě při nehodě, a pomáhá ho tak chránit. Pro bezpečnou instalaci lze podpěrnou nohu nastavit tak, aby odpovídala výšce, která je pro vaše auto nejlepší. Snadno čitelný indikátor vám ukáže, kdy je podpěrná noha pevně postavená na podlaze vašeho vozidla tím, že se při správné instalaci změní z červené na černou a navíc, pro zajištění bezpečné instalace, bude podpěrná noha vydávat zvukový signál, dokud nebude správně nainstalována.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka DUALFIX 5Z má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

Technické parametry:

  • orientovaná ve směru jízdy: 76 – 105 cm
  • orientováno proti směru jízdy: 61 – 105 cm
  • pro děti od 3 měsíců – 4 let | 61 – 105 cm | 18 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ne
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy