BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M Plus (61-105 cm) Midnight Grey

Kód výrobku: F178694 Dodavatelský kód: BRR022845_MidnightGrey
  • Barva:

Běžná cena

6 490 Kč

Cena po slevě

5 841 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Dualfix M Plus (61-105 cm) Midnight Grey

Značka:

DUALFIX M PLUS je univerzální a flexibilní autosedačka s jednoduchým použitím. Chcete, aby vaše dítě cestovalo čelem dopředu, nebo dozadu? Rozhodujete jen vy! Model DUALFIX M PLUS je otočný o celých 360°, takže vám na cestách poskytne maximální flexibilitu a zároveň usnadňuje usazování, připoutávání i vyndávání dítěte z auta. Spolehlivá a bezpečná autosedačka pro děti od 61 do 105 cm a hmotnosti až 20 kg.

Pohodlné otáčení Stisknutím tlačítka můžete autosedačku DUALFIX M PLUS otočit směrem k otevřeným dveřím vozidla, což vám usnadní uložení dítěte do autosedačky a zapnutí pásů. Poté autosedačku otočte zpět do požadované polohy, dokud nezapadne na místo a můžete vyrazit.

Změna orientace otočením DUALFIX M PLUS je vždy otočena správným směrem. Sedačku můžete použít až do 20 kg proti směru jízdy a krátká ochrana proti rotaci poskytuje větší prostor pro nohy. Nebo můžete sedačku stisknutím tlačítka otočit ve směru jízdy, jakmile je vaše dítě dostatečně velké.

Pro maximální komfort Chce vaše dítě právě pozorovat svět, nebo si naopak po cestě trošku zdřímnout? Model DUALFIX M PLUS přináší vám i jemu pohodlí a flexibilitu. Několik poloh naklápění se postará o pohodlí po celou cestu.

Nové konektory Isofix Autosedačka Dualfix M Plus je vybavena novými konektory Isofix. Konektory lze ovládat nezávisle na sobě, a díky tomu je instalace autosedačky ještě snadnější.

Prodloužená pozice proti směru jízdy Autosedačky s instalací proti směru jízdy nabízejí nejlepší ochranu v případě čelního nárazu, což je nejčastější typ nehod na vozovkách. V případě čelní kolize v autosedačce orientované proti směru jízdy směřuje síla nárazu do zadní části sedačky, zatímco zbývající energie je rovnoměrně rozptýlena mezi hlavu, krk a horní část těla. Když dítě cestuje v sedačce orientované po směru jízdy, je energie vzniklá při nárazu přenášena nerovnoměrně napříč konstrukcí sedačky a zádržným systémem, což může vést k tomu, že na tělo dítěte bude působit větší množství energie. Doporučujeme používat orientaci proti směru jízdy co nejdéle.

Několik naklápěcích poloh Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla tato autosedačka navržena s několika naklápěcími polohami ve směru i proti směru jízdy, které se jednoduše nastavují a zajišťují vašemu dítěti bezproblémovou­ cestu.

Hluboké ochranné bočnice Naše měkké, polstrované bočnice tvoří ochranu vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte.

Snadno nastavitelná hlavová opěrka a popruhy Naše polstrovaná hlavová opěrka a popruhy jsou snadno nastavitelné jednou rukou a přizpůsobují se tak vašemu rostoucímu dítěti. Než dítě připoutáte, ujistěte se, že opěrka hlavy je ve správné pozici – těsně nad rameny dítěte.

5bodový bezpečnostní pás Věříme, že 5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.

Kvalitně polstrované pásy Naše kvalitně polstrované pásy se snadno přizpůsobí hrudi vašeho dítěte. Pomáhají omezit pohyb vašeho dítěte při nárazu a v kombinaci s 5bodovým bezpečnostním pásem poskytují ještě větší pohodlí. Mohou být také snadno odstraněny pro praní, aniž byste narušili zádržný systém.

Rychle odnímatelný potah Během cesty se může stát všechno. Pití se může vylít a dítě může dostat nevolnost z pohybu. Právě proto jsme navrhli potah na sedačku, který je pratelný a snadno odnímatelný bez nutnosti odstraňovat popruhy, abyste mohli rychle vyřešit problém a vrátit se na cestu.

Výškově nastavitelná opěrná noha Opěrná noha poskytuje dodatečnou stabilitu pro dětskou autosedačku pomocí opření o podlahu auta. Minimalizuje pohyb a otáčení, a také snižuje sílu pohybu vpřed, která působí na vaše dítě v případě nárazu, a pomáhá tak chránit vaše dítě. Pro bezpečnou instalaci ve vašem vozidle je opěrná noha výškově nastavitelná. Intuitivní indikátor informuje, kdy je opěrná noha pevně umístěna na podlaze vašeho vozidla.

Rotace o 360 stupňů Díky 360stupňové rotaci je jednoduché otočit sedačku z polohy proti směru jízdy do polohy po směru jízdy a obráceně, aniž by bylo nutné ji sundávat a opět nasazovat. Navíc lze sedačku snadno otočit k otevřeným dveřím zaparkovaného auta, abyste mohli své dítě snadno usadit a připoutat. Pak stačí otočit sedačku zpátky do požadovaného směru až zacvakne a můžete vyrazit.

Technické parametry:

  • orientovaná ve směru jízdy 76 – 105 cm
  • orientováno proti směru jízdy 61 – 105 cm
  • rozměry (V x Š x H): 59.5 – 73 × 43.5 × 65 cm
  • váha výrobku: 12.5 kg
  • pro děti od 3 měsíců – 4 let / 61 – 105 cm / 20 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy