BRITAX RÖMER Autosedačka First Class Plus (0-18 kg) Cosmos Black

Kód výrobku: F052786 Dodavatelský kód: BRR022225-CosmosBlack

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka First Class Plus (0-18 kg) Cosmos Black

Značka:

FIRST CLASS PLUS je autosedačka, která roste spolu s vaším dítětem. Umožňuje otočení proti směru jízdy až do 13 kg, bezpečné otočení ve směru jízdy od 9 do 18 kg a několik naklápěcích poloh pro zajištění pohodlí pro spící novorozence a zvědavá batolata.

Charakteristika:

  • Prodloužená naklápěcí poloha, orientace proti směru jízdy – nejbezpečnější způsob cestování
  • Integrovaná jistota – systém napínání pásu CLICK & SAFE®
  • Špičková ochrana – ochrana proti bočnímu nárazu, kvalitní polstrování pásů a systém řízení náklonu
  • Vložka pro novorozece
  • Od narození – 13 kg (≈ 12 – 15 měsíců)

Několik naklápěcích poloh

Pohodlí vašeho dítěte na cestách je nutnost. Právě proto byla tato autosedačka navržena s několika naklápěcími polohami, které se jednoduše nastavují a zajišťují vašemu dítěti bezproblémovou­ cestu.

Vložka pro novorozence

Navržená speciálně pro poskytnutí lepší ochrany novorozencům. Vložka pro novorozence, která je součástí autosedačky, umožní pohodlnou a ergonomickou polohu vleže.

Systém CLICK&SAFE®

Najít tu správnou rovnováhu mezi příliš těsným a příliš volným připoutáním dítěte v popruzích může být obtížné, proto byl vyvinut systém CLICK&SAFE®, který umožňuje rodičům zjistit, kdy je dítě správně připoutáno. Při zatažení za nastavovací řemínek pásů uslyšíte cvaknutí, jakmile bude vaše dítě připoutáno se správnou pevností.

Kvalitní polstrování pásů

Kvalitně polstrované pásy zajistí pohodlí, omezí pohyb dítěte vpřed v případě čelního nárazu a poskytne také dodatečnou ochranu křehkého krku dítěte. Pomáhají také rovnoměrně rozložit síly na ramena a hruď dítěte v případě čelního nárazu.

Hluboké ochranné bočnice

Měkké, polstrované bočnice tvoří ochranou vrstvu, která pohlcuje sílu bočního nárazu a snižuje tak riziko zranění dítěte.

5bodový bezpečnostní pás

5bodový bezpečnostní pás je nejbezpečnější způsob připoutání vašeho dítěte v autosedačce, protože zajistí naprostou ochranu a stabilitu dítěte. V případě nehody bezpečnostní pás rozloží sílu nárazu na 5 bodů, dva na ramenou, dva na kyčlích a jeden na sponě mezi nohama. Pomáhá tak chránit vaše dítě před nárazem z jakékoliv strany.

Rychle odnímatelný potah

Během cesty se může stát všechno. Pití se může vylít a dítě může dostat nevolnost z pohybu. Právě proto je potah autosedačky pratelný a snadno odnímatelný bez nutnosti odstraňovat popruhy, abyste mohli rychle vyřešit problém a vrátit se na cestu.

Upevnění v automobilu

Britax Römer nabízí větší flexibilitu s možností upevnění vaší autosedačky k vlastnímu 3bodovému bezpečnostnímu pásu integrovanému v autě. Tato možnost je praktická, pokud přenášíte autosedačku do jiných vozidel, které nemusí vždy mít ISOFIX. Vodítka bezpečnostních pásů autosedačky vám pomohou sedačku správně upevnit.

Rozměry a specifikace:

  • Váha výrobku: 8.4 kg
  • Výška: 65 cm
  • Šířka: 45 cm
  • Hloubka: 59 cm
  • Rozměry (V x Š x H): 65 × 45 × 59 cm