BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix M i-Size (100-150 cm) Cosmos Black

Kód výrobku: F173160 Dodavatelský kód: BRR022641-Cosmos_Black
  • Barva:

Běžná cena

4 290 Kč

Cena po slevě

3 861 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Kidfix M i-Size (100-150 cm) Cosmos Black

Značka:

Nová generace autosedaček KIDFIX M i-SIZE byla vyvinuta ve spolupráci s předními výrobci automobilů a je určena k ochraně dětí ve věku od 3,5 do 12 let. Tyto sedačky jsou schválené podle nejnovějších předpisů i-Size. Můžete se spolehnout na maximální bezpečnost a pohodlí. Díky úzké konstrukci se vejdou i tři vedle sebe do velkého množství modelů aut, takže budou ideální volbou pro potřeby vaší rostoucí rodiny.

Ochrana, na kterou se můžete spolehnout Nová autosedačka KIDFIX M i-SIZE byla navržena a schválena podle nového standardu i-Size s přísnějšími testovacími kritérii. Je tak ještě bezpečnější. Sedačka je vyvinutá ve spolupráci s předními výrobci automobilů pro ještě lepší ochranu při nárazu. Bočnice a opěrka hlavy mají důkladné polstrování a pomáhají tak chránit dítě v případě nehody.

Pohodlí a praktičnost především Pohodlí a praktičnost je u sedaček KIDFIX M i-SIZE standardem. Měkké textilní potahy s důkladným polstrováním a promyšleně umístěné ventilační otvory na skořepině se postarají o pohodlí dítěte i na delších cestách. Úzký design umožňuje instalaci tří sedaček KIDFIX M i-SIZE na zadních sedadlech vedle sebe. Značky na hlavové opěrce pomohou rodičům nastavit tu správnou výšku opěrky hlavy.

Udržitelná kvalita – péče o svět, ve kterém vyrůstají naše děti Důmyslně navržený model KIDFIX M i-SIZE váží přibližně o 1,3 kg méně než jeho předchůdce a je navržen a vyroben v naší továrně v Německu, což pomáhá zkrátit přepravní trasy a minimalizovat dopad na životní prostředí. Nahradili jsme také naše obaly udržitelnými variantami: KIDFIX M i-SIZE najdete nyní zabalený do materiálu vyrobeného na rostlinné bázi a do recyklovaných kartonů z odpovědné výroby z udržitelných zdrojů. Dokonce i cedulky, které používáme k připevnění informací o výrobku, jsou biologicky rozložitelné, díky čemuž se do ekosystému nedostávají žádné mikroplasty.

Ergonomická, snadno nastavitelná opěrka hlavy Naše opěrka hlavy je vytvořená speciálně pro pohodlí starších dětí a lze ji snadno nastavovat dle potřeby dítěte. Užitečné značky na zadní straně opěrky pomohou rodičům opěrku vždy nastavit do správné výšky. To se hodí, když budou sedačku přendávat z auta do auta nebo přepravovat více dětí ve stejné sedačce.

Ventilace vzduchu Promyšlené umístění ventilačních otvorů podporuje cirkulaci vzduchu a poskytuje dítěti pohodlí i během delších cest.

Tři sedačky vedle sebe Úzký a kompaktní design sedačky umožňuje instalovat tři sedačky na zadní sedadla auta vedle sebe. Lze to ve velkém množství aut.

Odnímatelný potah Na cestách se může stát ledacos – pití se může vylít a dítě může dostat nevolnost z pohybu. Právě proto jsme navrhli potah na sedačku, který je pratelný a snadno odnímatelný, abyste mohli problém rychle vyřešit a vrátit se na cestu.

Ochranné polstrování opěrky Naše polstrování opěrek ochrání vaše dítě třemi způsoby: skelet autosedačky poskytuje vašemu dítěti ochranu od hlavy až ke kyčlím, a to zejména v případě bočního nárazu. Horní a dolní vodítka bezpečnostních pásů zajišťují jejich správné umístění a polstrovaná opěrka hlavy zajišťuje bezpečnost a pohodlí pro hlavu a krk vašeho dítěte.

Věda o komfortu Naši inženýři použili analýzu lidského těla, aby zajistili, že je autosedačka navržena pro optimální pohodlí pro malé a starší děti. Výsledkem je lepší ergonomie a klidná jízda pro všechny.

Nový design sedací části pro ještě lepší ochranu při nárazu V úzké spolupráci s předními výrobci automobilů získala sedací část nový design, díky kterému se zátěž krku snižuje až o 10%.** **interní testy Britax Römer s figurínou Q10, která představuje průměrné 10leté dítě

Technické parametry:

  • orientovaná ve směru jízdy 100 – 150 cm
  • rozměry (V x Š x H): 63 – 83 × 44 × 42 cm
  • váha výrobku: 6.5 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy