BRITAX RÖMER Autosedačka King Pro (76-105 cm) Night Blue

Kód výrobku: F181688 Dodavatelský kód: BRR023047_Night-Blue
  • Barva:

Běžná cena

5 290 Kč

Cena po slevě

4 761 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka King Pro (76-105 cm) Night Blue

Značka:

Náš KING PRO – důkaz bezpečnosti a kvality vyrobené v Německu. Ale počkat, je toho víc! Nyní kombinuje preciznost s pozoruhodnými funkcemi. Naše autosedačka je schválena podle normy UN R129, což zaručuje ochranu a je vhodná jako pokračující autosedačka po autosedačce pro kojence. Navíc jsme jí dali stylový design, aby ladila s vaším životním stylem. Roste s vaším dítětem až do výšky 105 cm (max. 20 kg) a nabízí bezpečné dobrodružství díky 5bodovým bezpečnostním pásům. Rychlá a snadná instalace navíc nevyžaduje připojení ISOFIX. Díky tomu se autosedačka vejde do vašeho auta – bez ohledu na model vozu.

POHODLÍ PRO ROSTOUCÍ DÍTĚ Autosedačka KING PRO je vyrobena v kvalitním provedení Made in Germany a je vybavena měkkým polstrováním, které zajistí, že se vaše dítě bude cítit pohodlně. Nastavitelná opěrka hlavy roste spolu s vaším dítětem, aby mu dokonale seděla. Ať už se jedná o údiv s široce otevřenýma očima nebo klidný spánek, vaše dítě má díky různým polohám pro odpočinek své ideální místo. Hluboké bočnice a pětibodové bezpečnostní pásy zakuklí vaše dítě do bezpečí. Vydejte se na dobrodružství s klidnou myslí a vědomím, že je váš drahocenný objevitel chráněn.

ZÁŽITEK Z INSTALACE BEZ NÁMAHY Instalace autosedačky pro vaše děťátko je hračka. Náš napínací systém zajišťuje bezpečnou a stabilní polohu. A hádejte co? Sedačka se bez námahy vejde do každého auta pomocí tříbodového bezpečnostního pásu. Postarali jsme se o všechny detaily, takže se můžete soustředit na nezapomenutelné cesty se svým děťátkem. Dovolte autosedačce KING PRO, aby se stala vaším spolehlivým společníkem, který přinese pohodlí, bezpečnost a bezmeznou radost při každé jízdě.

NORMA UN R129 PRO NAPROSTOU BEZPEČNOST Spolehněte se na autosedačku KING PRO a zajistěte svému dítěti bezpečí a ochranu. Je schválena podle nejnovějších předpisů UN R129 – povinných od září 2023, takže máte jistotu, že je vaše děťátko na každé cestě v bezpečí a jste na změnu předpisů dokonale připraveni.

NAKLÁPĚCÍ SEDAČKA A SYSTÉM NAPÍNÁNÍ BEZPEČNOSTNÍCH PÁSŮ Díky výklopnému sedadlu a systému napínání bezpečnostních pásů je instalace jednoduchá, bezpečná a bezproblémová. Již se nemusíte potýkat se zamotanými popruhy. Při instalaci sedačky se pás automaticky napne. Užijte si jednoduchost, bezpečnost a pohodlí. Připoutejte se pro lepší budoucnost!

HLUBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÍ STĚNY Měkké polstrované boční stěny autosedačky King PRO pomohou, aby bylo vaše dítě v případě kolize chráněné před nárazem a v bezpčí.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5bodovým bezpečnostním pásem. V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech pěti bodů – do ramen, boků a mezi nohy – na ochrannou skořepinu sedadla.

NĚKOLIK NAKLÁPĚCÍCH POLOH Pro spokojené dítě na dlouhých cestách. **KING PRO má vícero poloh naklonění, které si může jednoduše nastavit. Díky 6 polohám ve směru jízdy si můžete zvolit takovou polohu, která umožní vašemu dítěti buď odpočívat nebo se radovat z výhledu, aby bylo spokojené a vy si mohli užívat cestu bez stresu.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka KING PRO má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

NAKLÁPĚCÍ SEDAČKA A SYSTÉM NAPÍNÁNÍ BEZPEČNOSTNÍCH PÁSŮ Díky výklopnému sedadlu a systému napínání bezpečnostních pásů je instalace jednoduchá, bezpečná a bezproblémová. Již se nemusíte potýkat se zamotanými popruhy. Při instalaci sedačky se pás automaticky napne. Užijte si jednoduchost, bezpečnost a pohodlí. Připoutejte se pro lepší budoucnost!

Technické parametry:

  • orientovaná ve směru jízdy 9 – 20 kg
  • rozměry (V x Š x H): 67 × 45 × 54 cm
  • váha výrobku: 9.9 kg
  • pro děti od 15 měsíců do 4 let | 76 – 105 cm | 9 – 20 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy