BRITAX RÖMER Autosedačka Max-Safe Pro (61-125 cm) Dusty Rose Diamond Collection

Kód výrobku: F181690 Dodavatelský kód: BRR023040_Dusty-Rose
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

13 990 Kč

Cena po slevě

12 591 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Max-Safe Pro (61-125 cm) Dusty Rose Diamond Collection

Značka:

Nechte své děťátko těšit se na skvělou a bezpečnou budoucnost při cestování tím nejbezpečnějším možným způsobem – v autosedačce umístěné proti směru jízdy. S autosedačkou MAX-SAFE PRO máte společníka, který ochrání vaše děťátko až do 7 let (125 cm / 36 kg). Váš malý přítel na cestách si tak bude déle užívat jízdu proti směru jízdy a bude připraven na každé dobrodružství. Ať už se jedná o krátkou nebo dlouhou cestu, s autosedačkou MAX-SAFE PRO si můžete být jisti, že vaše sluníčko bude cestovat bezpečně a pohodlně. A co víc. Autosedačka je vyrobena v Německu, nabízí extra dlouhou použitelnost a instalace je snadnější než kdy jindy – nemusíte se bát. Užijte si společně bezpečné cestování v klidu!

BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ PROTI SMĚRU JÍZDY Milujete dopřávát svému malému miláčkovi bezpodmínečnou ochranu – ať se děje cokoli. S autosedačkou MAX-SAFE PRO poskytnete svému dítěti ten nejbezpečnější způsob cestování: v poloze proti směru jízdy. V případě nejhoršího scénáře čelního nárazu je tělo vašeho dítěte jemně přitisknuto do měkké polstrované pohodlné skořepiny autosedačky a pevně zajištěno. Díky pokročilé ochraně proti bočnímu nárazu (SICT) je vaše děťátko navíc chráněno před bočním nárazem. Tento bezpečnostní koncept poskytuje vaší malé lásce větší ochranu na vaší společné cestě.

ZAHALTE SVOU LÁSKU DO POHODLÍ S touto autosedačkou můžete svému dítěti vytvořit útulné a bezpečné hnízdečko pro objevování světa. Její měkké polstrování a ergonomický design zajišťují bezpečnost a pohodlí. Dokonce i vaše maličké dítě může klidně odpočívat díky kojenecké vložce, která je součástí a poskytuje dodatečnou ochranu a polohu vleže. A hádejte co? Autosedačka MAX-SAFE PRO se díky nastavitelné opěrce hlavy a bezpečnostním pásům přizpůsobí růstu vašeho dítěte. Potřebujete více místa na nohy? Rozpěrná vložka přidá vašemu dobrodruhovi až 8 cm a poskytne mu větší pohodlí.

KLID PRO VÁS JAKO RODIČE Vaše dítě vás miluje a vy děláte vše pro to, abyste mu poskytli potřebnou útěchu. Proto vám chceme s MAX-SAFE PRO vrátit trochu klidu! Instalace autosedačky je díky našemu novému systému ClickTight a inteligentním poutacím pásům hračka, která zajistí rychlé a bezpečné nastavení. Díky hmotnosti pouhých 9 kg se autosedačka MAX-SAFE PRO pohodlně přenáší. Nastavitelná opěrka hlavy a bezpečnostní pásy zajišťují pevné uchycení s tím, jak vaše dítě roste od 3 měsíců do 7 let (61 – 125 cm | 36 kg). A po blátivém dobrodružství potah jednoduše sundáte, vyperete a znovu nasadíte. Žádné starosti, nic vám nebrání v další blátivé eskapádě!

KOMPLETNÍ BEZPEČNOST – ŠVÉDSKÝ TEST PLUS A NORMA UN R129 Spolehněte se na autosedačku MAX-SAFE PRO a zajistěte svému dítěti bezpečí a ochranu. Je schválena podle nejnovějších předpisů UN R129 – povinné od září 2023, takže jste na změnu předpisů dokonale připraveni. Autosedačka MAX-SAFE PRO navíc prošla přísným švédským testem Plus, takže máte jistotu, že vaše děťátko bude na každé cestě v bezpečí.

POKROČILÁ OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU – SICT Chraňte své dítě v případě bočního nárazu pomocí dokonalé ochrany proti bočnímu nárazu. Technologie SICT (Side Impact Cushion Technology) minimalizuje vzdálenost mezi autem a autosedačkou, čímž snižuje sílu nárazu až o 40 %* a směřuje síly mimo váš poklad. Jednoduše přizpůsobte SICT straně autosedačky, která je nejblíže dveřím, a máte jistotu, že svému dítěti dopřejete tu nejbezpečnější jíz­du.

  • Interní testy a simulace společnosti Britax Römer.

PROTI SMĚRU JÍZDY NA DELŠÍ DOBU Máme pochopení pro lásku a obavy, které naplňují vaše srdce, když jde o ochranu vašeho malého dítěte. Proto jsme se zaměřili na to, aby bylo chráněno na každé cestě. Autosedačky orientované proti směru jízdy poskytují nejlepší ochranu v případě čelního nárazu – nejčastějšího typu nehody na silnicích. Proto jednoznačně doporučujeme, aby děti jezdily co nejdéle proti směru jízdy. Autosedačka tak chrání vaše blízké před nárazem tím nejlepším možným způsobem, aby se minimalizovalo zranění. Autosedačka MAX-SAFE PRO poskytuje prodlouženou polohu proti směru jízdy.

HLUBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÍ STĚNY Měkké polstrované boční stěny autosedačky Max-Safe Pro pomohou, aby vaše dítě v případě kolize chráněné před nárazem a v bezpečí.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5-bodovým bezpečnostním pásem. V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech 5 bodů – do ramen, boků a mezi nohy.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

SNADNÁ INSTALACE JEDNÍM KLIKNUTÍM Představujeme MAX-SAFE PRO s ClickTight! Nový systém ClickTight pouhým pohybem rukojeti automaticky napne pás. Obáváte se neúspěšné instalace? Nemusíte! Nový systém ClickTight řeší běžné problémy a zajišťuje bezpečné uchycení. Rozlučte se s uvolněnými pásy a přivítejte bezproblémovou zkušenost. S ClickTight je bezpečnost hračka.

INTELIGENTNÍ NAVÍJEČ PRO BEZPEČNÉ UCHYCENÍ S MAX-SAFE PRO je vaše malé drahé dítě v bezpečí a chráněno. Také instalace je snadná, takže se nemusíte o nic starat. Speciální spodní poutka s inteligentním navíječem vám pomohou autosedačku utáhnout. Po upevnění se spodní poutka automaticky dotáhnou, aby autosedačka bezpečně seděla. Díky tomu můžete sedačku MAX-SAFE PRO snadno nainstalovat a bezpečně umístit. To je vše!

SPECIÁLNÍ OCHRANA A POHODLÍ PRO KOJENCE Aby se vaše drahocenná sluníčka cítila, jako by ležela v láskyplném, teplém hnízdečku, můžete použít kojeneckou vložku. Ta umožňuje vašemu malému miminku ležet ve více nakloněné poloze až do výšky 87 cm, kde se může cítit pohodlně chráněno. Dodatečné měkké polstrování poskytuje vašemu děťátku dodatečné bezpečí a vytváří atmosféru plnou pohodlí.

EXTRA PROSTOR NA NOHY PRO ROSTOUCÍ DĚTI Není úžasné, jak rychle vaše dítě roste? Zdá se, že ještě včera byly tak maličké. Nebojte se, mysleli jsme na všechno, abychom vám i vašemu dítěti poskytli to nejlepší, co potřebuje. Další prostor pro nohy si můžete vytvořit pomocí roznožky Spacer. Tento samostatný díl přidá vašemu dítěti až 8 cm prostoru pro nohy a umožní tak delší cestování proti směru jízdy.

SNADNÉ PÁSY PRO KLIDNÉ DĚTI Díky rychlému a snadnému zapínání směrem dopředu na břiše nebudete mít nikdy problém s připoutáním vašeho děťátka a jízda může začít s radostným dítětem.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka MAX-SAFE PRO má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

MĚKKÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU Díky měkkým chráničům hrudníku autosedačky MAX-SAFE PRO budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ PODPĚRNÁ NOHA Pomocí nastavitelné podpěrné nohy nainstalujete autosedačku MAX-SAFE PRO bezpečně do vozidla. Noha se upevňuje k podlaze auta, aby poskytla dostatečnou stabilitu a minimalizovala naklánění autosedačky. Snadno čitelný indikátor vám ukáže, kdy je podpěrná noha pevně umístěná na podlaze vozidla, takže je její správná instalace bezproblémová.

Technické parametry:

  • rozměry (V x Š x H): 58 × 44 × 77 cm
  • váha výrobku: 9 kg
  • pro děti od 3 měsíců do 7 let | 61 – 125 cm | 36 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ne
Sezení
proti směru jízdy