BRITAX RÖMER Autosedačka Safe-Way M (61-125 cm) Moonlight Blue

Kód výrobku: F180146 Dodavatelský kód: BRR023045_MoonlightBlue

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Safe-Way M (61-125 cm) Moonlight Blue

Značka:

Nechte své dítě těšit se na skvělou a bezpečnou budoucnost při cestování tím nejbezpečnějším možným způsobem – v autosedačce umístěné proti směru jízdy. S autosedačkou SAFE-WAY M získáte společníka, který ochrání vaše děťátko až do 7 let (125 cm). Tak si váš malý přítel na cestách užije jízdu proti směru jízdy po delší dobu a bude připraven na každé dobrodružství. Ať už se jedná o krátkou nebo dlouhou cestu, s autosedačkou SAFE-WAY M si můžete být jisti, že vaše sluníčko bude cestovat bezpečně a pohodlně. A co víc. Autosedačka je vyrobena v Německu, nabízí extra dlouhou použitelnost a její instalace je snadná. Užijte si společně bezpečné cestování v klidu!

V PROTISMĚRU JÍZDY, SMĚREM K BEZPEČNÉ BUDOUCNOSTI Nechte své dítě těšit se na skvělou a bezpečnou budoucnost při cestování tím nejbezpečnějším možným způsobem – v autosedačce umístěné proti směru jízdy. S autosedačkou SAFE-WAY M získáte společníka, který ochrání vaše děťátko až do 7 let (125 cm).

ZAHALTE SVOU LÁSKU DO POHODLÍ S touto autosedačkou můžete svému dítěti vytvořit útulné a bezpečné hnízdečko pro objevování světa. Její měkké polstrování a ergonomický design zajišťují bezpečnost a pohodlí. Dokonce i vaše maličké dítě může klidně odpočívat díky kojenecké vložce, která je součástí a poskytuje dodatečnou ochranu a polohu vleže. A hádejte co? SAFE-WAY M se díky nastavitelné opěrce hlavy a bezpečnostním pásům přizpůsobí růstu vašeho dítěte.

KLID PRO VÁS JAKO RODIČE Instalace autosedačky je jednodušší díky našemu novému systému ClickTight, který zajišťuje rychlé a bezpečné nastavení. Díky hmotnosti pouhých 8 kg se autosedačka SAFE-WAY M pohodlně přenáší. Nastavitelná opěrka hlavy a bezpečnostní pásy zajišťují pevné uchycení, jak vaše dítě roste od 3 měsíců do 7 let (61–125 cm | 36 kg).

KOMPLETNÍ BEZPEČí – ŠVÉDSKÝ TEST PLUS A NORMA UN R129 Spolehněte se na autosedačku SAFE-WAY M a zajistěte svému dítěti bezpečí a ochranu. Je schválena podle nejnovějších předpisů UN R129 – povinné od září 2023, takže jste na změnu předpisů dokonale připraveni. Autosedačka SAFE-WAY M navíc prošla přísným švédským testem Plus, takže máte jistotu, že vaše děťátko bude na každé cestě v bezpečí.

HLUBOKÉ A BEZPEČNÉ BOČNÍ STĚNY Měkké polstrované boční stěny autosedačky Safe-Way M pomohou, aby bylo vaše dítě v případě kolize chráněné před nárazem a v bezpečí.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5-bodovým bezpečnostním pásem. V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech 5 bodů – do ramen, boků a mezi nohy.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu v případě bočního nárazu: opěrka hlavy ve tvaru V je speciálně navržena tak, aby omezila pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nárazu a zároveň mu poskytla prostor pro růst. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze rychle a jednoduše nastavit současně, takže vaše dítě bude v úplném pohodlí nezávisle na jeho tělesné výšce.

SNADNÁ INSTALACE JEDNÍM KLIKNUTÍM Představujeme SAFE-WAY M s ClickTight! Nový systém ClickTight pouhým pohybem rukojeti automaticky napne pás. Obáváte se neúspěšné instalace? Nemusíte! Nový systém ClickTight řeší běžné problémy a zajišťuje bezpečné uchycení. Rozlučte se s uvolněnými pásy a přivítejte bezproblémovou zkušenost. S ClickTight je bezpečnost hračka.

SPECIÁLNÍ OCHRANA A POHODLÍ PRO KOJENCE Aby se vaše dítě cítilo, jako by leželo v hnízdečku, můžete použít kojeneckou vložku. Ta umožňuje vašemu malému miminku ležet ve více nakloněné poloze až do výšky 87 cm, kde se může cítit pohodlně chráněno. Dodatečné měkké polstrování poskytuje vašemu děťátku dodatečné bezpečí a vytváří atmosféru plnou pohodlí.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka SAFE-WAY M má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy.

MĚKKÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU Díky měkkým chráničům hrudníku autosedačky SAFE-WAY M budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ PODPĚRNÁ NOHA Pomocí nastavitelné podpěrné nohy nainstalujete autosedačku SAFE-WAY M bezpečně do vozidla. Noha se upevňuje k podlaze auta, aby poskytla dostatečnou stabilitu a minimalizovala naklánění autosedačky. Snadno čitelný indikátor vám ukáže, kdy je podpěrná noha pevně umístěná na podlaze vozidla, takže je její správná instalace bezproblémová.

Technické parametry:

  • rozměry (V x Š x H): 58 × 44 × 77 cm
  • váha výrobku: 8.6 kg
  • pro děti od 3 měsíců do 7 let | 61 – 125 cm | 36 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ne
Sezení
proti směru jízdy