BRITAX RÖMER Autosedačka Swivel (40-125 cm) Midnight Grey Select

Kód výrobku: F180858 Dodavatelský kód: BRR023049_MidnightGrey
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

9 989 Kč

Cena po slevě

8 990 Kč
Akce platí do 24.6.2024
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BRITAX RÖMER Autosedačka Swivel (40-125 cm) Midnight Grey Select

Značka:

Seznamte se s autosedačkou SWIVEL, vaším celoživotním společníkem na cesty! Od narození do 7 let (125 cm) je vaší vstupenkou na bezproblémové jízdy autem. Díky možnosti otáčení o 360° je nastupování a vystupování hračka. Naše útulná novorozenecká vložka hýčká vaše novorozeně, zatímco SWIVEL se přizpůsobí, jakmile dítě vyroste na školáka. Je to jako růstové kouzlo pro pohodlí a bezpečnost. V 15 měsících (nebo 76 cm) si můžete vybrat mezi dobrodružstvím vašeho malého objevitele po směru nebo proti směru jízdy. Ale to není všechno! SWIVEL se transformuje na podsedák pro nepřetržitě bezpečné cestování.

DLOUHODOBĚ JEDNODUŠE Sledujte, jak vaše dítě bez námahy roste s autosedačkou SWIVEL! Od narození až do prvních sedmi let je tato autosedačka pro vás jako stvořená. Snadno ji otočte ke dveřím auta a připoutejte své děťátko. Máte plné ruce nejrůznějších svačinek a hraček pro své dítě, zatímco se snažíte nastavit sedačku? Žádný problém! K otáčení a současnému nastavení polohy sklonu vám stačí jedna volná ruka. Instalace je navíc díky nezávislým konektorům ISOFIX hračka. Užijte si hladší cestu a pohodlnější jízdu se sedačkou SWIVEL.

BEZPEČNÉ CESTOVÁNÍ BEZ STRESU Zažijte dobrodružství bez starostí s autosedačkou SWIVEL. Autosedačka umožňuje vašemu dítěti cestovat v poloze proti směru jízdy s bezpečným 5bodovým pásem ještě déle – až do věku 4 let (105 cm)! Autosedačka je certifikována podle norem UN R129 a zajišťuje ochranu na každé cestě. Hluboká, bezpečná boční křídla chrání vaše děťátko před vnějšími vlivy a vytvářejí bezpečnou jeskyni. Robustní opěrná noha zajišťuje bezpečné a stabilní postavení – i v případě nešťastné nehody!

SEDAČKA, KTERÁ VYDRŽÍ TÉMĚŘ CELÝ ŽIVOT Dopřejte svému dítěti ten nejlepší start díky několika naklápěcím polohám autosedačky SWIVEL, aby mohlo objevovat svět nebo klidně spát. Přiložená novorozenecká vložka s dlouhou životností poskytuje ještě více sklopenou polohu – útulný kokon pro váš malý uzlíček radosti (do 75 cm). Čas letí a děti rychle rostou – nastavitelná opěrka hlavy zajišťuje ideální polohu od kojeneckého věku až po dobrodružství. Navíc lze autosedačku přeměnit z 5bodového bezpečnostního pásu (do 105 cm) na podsedák, zatímco pohodlné polohy na ležení jim zajistí pohodlí až do 7 let!

PŘIPOUTÁNÍ BEZ NÁMAHY Ať už je vaše dítě otočeno po směru nebo proti směru jízdy, v poloze vleže, ve vzpřímené poloze nebo v mezipoloze, otočení autosedačky SWIVEL o 360° umožňuje rychlé a snadné bezpečné nastupování a vystupování dítěte z auta. Takže můžete vyrazit během několika sekund!

NEZÁVISLÉ KONEKTORY ISOFIX Díky nezávislému ovládání konektorů ISOFIX nainstalujete autosedačku SWIVEL bez námahy. Máte je plně pod kontrolou, takže je připojíte rychle a bezpečně, aniž by došlo k poškození sedadel vozidla. Váš den může pokračovat.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY Ochraňte své dítě před vážným zraněním výběrem autosedačky s 5bodovým bezpečnostním pásem (do 105 cm). V případě nárazu pásy rozdělují sílu nárazu do všech pěti bodů – do ramen, boků a mezi nohy – a přesměrovávají ji do ochranné skořepiny sedadla.

NĚKOLIK NAKLÁPĚCÍCH POLOH Pro spokojené dítě na dlouhých cestách. SWIVEL má vícero poloh naklonění, které si může jednoduše nastavit. Díky 3 polohám ve směru jízdy a 3 polohám proti směru jízdy můžete zvolit takovou polohu, která umožní vašemu dítěti buď odpočívat nebo se radovat z výhledu, aby bylo spokojené a vy si mohli užívat cestu bez stresu.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY Zajistěte optimální ochranu při bočním nárazu: opěrka hlavy ve tvaru písmene „V“ s energii pohlcujícími vidlicemi je speciálně navržena tak, aby omezovala pohyb hlavy dítěte, chránila jeho krk v případě nejhoršího a zároveň mu poskytovala prostor, když roste. Opěrku hlavy a bezpečnostní pásy lze snadno a rychle nastavit současně, takže vaše dítě bude mít naprosté pohodlí bez ohledu na svou výšku. A ještě něco navíc: opěrku hlavy lze plynule přizpůsobit, aby byla zajištěna ideální poloha od kojeneckého věku až po dobrodružné roky.

MĚKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU Díky měkkým a výkonným chráničům hrudníku autosedačky SWIVEL budou pohyby vašeho dítěte při nárazu omezené. Vycpávky umocní ještě větší pohodlí bezpečných 5-bodových pásů a v případě nevyhnutelného znečištění je lze snadno pro vyprání vyjmout, aniž by se musely pásy odepínat.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ OPĚRNÁ NOHA Pomocí nastavitelné podpěrné nohy nainstalujete autosedačku SWIVEL bezpečně do vozidla. Noha se upevňuje k podlaze auta, aby poskytla dostatečnou stabilitu a minimalizovala naklánění autosedačky. Snadno čitelný indikátor vám ukáže, kdy je podpěrná noha pevně umístěná na podlaze vozidla, takže je její správná instalace bezproblémová.

RYCHLE SNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH Cestování s dětmi v autě může znamenat i velký nepořádek. Ať už je to rozlitý džus nebo nevolnost při cestování, autosedačka SWIVEL má potah sedadla, který lze prát v pračce a snadno jej sundat, aniž byste museli odpojit bezpečnostní pásy. Můžete tak rychle uklidit a pokračovat v cestě.

OCHRANA OD HLAVY AŽ K BOKŮM Zajistěte svému dítěti tu nejlepší ochranu i když roste. Skořepina sedadla podsedáku s vysokým opěradlem poskytuje vašemu dítěti důležitou oporu hlavy až ke kyčlím, zatímco vodítka pásů zajišťují správnou polohu bezpečnostního pásu. A polstrovaná opěrka hlavy přináší bezpečí a pohodlí pro zraitelnou hlavu a krk vašeho dítěte, takže si můžete být jisti, že je chráněno na každé cestě.

Technické parametry:

  • od narození: 7 let | 40 – 125 cm
  • orientovaná ve směru jízdy 76 – 125 cm
  • orientováno proti směru jízdy 40 – 105 cm
  • rozměry (V x Š x H): 57 × 44 × 50 cm
  • váha výrobku: 14.4 kg
Značka:
Britax Römer
Isofix
ano
Sezení
ve směru jízdy, proti směru jízdy, v obou směrech jízdy