BUGABOO Autosedačka Owl by Nuna Black (0-18 kg)

Kód výrobku: F170820 Dodavatelský kód: 400004001
  • Barva:

Skladem

Běžná cena

10 175 Kč
Sledovat cenu a dostupnost

Značka:

BUGABOO Autosedačka Owl by Nuna Black (0-18 kg)

Značka:

Bugaboo Owl by Nuna je řešením pro děti věkových kategorií 0–4, maximální hmotnost batolete při používání sedačky by neměla přesáhnout 18 kg a výšku 105 cm. Autosedačka Bugaboo Owl by Nuna je ideální jako následující autosadečka po Bugaboo Turle Air, a doplňuje tak modulární skupinu spolu se základnou Bugaboo 360 by Nuna. Připevněním Bugaboo Owl na stejnou základnu batole plynule přesuneme do větší sedačky, aniž bychom ztratili pohodlí, na které si dítě i rodič pravděpodobně již zvykli.

Pevná skořepina sedačky s technologií Steel Strength Technology, hlavová opěrka s paměťovou pěnou Tailor Tech a boční potah zajišťují bezpečnost a vytvářejí brnění, které chrání dítě před obrovskými silami, které na něj v případě nehody dopadají. Autosedačka Bugaboo Owl by Nuna navíc roste s batoletem a svou velikost přizpůsobuje stavbě těla dítěte. 5 poloh naklonění (dopředu i dozadu) umožní vašemu batoleti cestovat na delší trasy pohodlněji a zároveň podpoří ergonomii. Instalace na základnu Isofix (k prodeji samostatně) je rychlá a snadná. Sedadlo lze nasměrovat dozadu a dopředu, což dává rodiči prostor v této věci rozhodnout.

Vložka pro batolata Bugaboo Owl by Nuna obsahuje mělkou vložku, která je ideální pro menší cestovatele. Díky tomu je miminku poskytnuto pohodlí a bezpečí – péčí o jedno podporujeme druhé. Stélka je vyrobena z měkkých certifikovaných materiálů, které dítěti dodají pocit pohodlí.

Silná skořepina s ventilačním systémem Skořepina sedačky je vyrobena v Steel Strenght Technology, kdy odolné materiály s vysokou pružností zajišťují, že síly při nárazu nesměřují na tělo dítěte. Skořepina sedačky má navíc speciální otvory, kterými proudí vzduch, což je zlom v udržení tepelné pohody malého pasažéra.

Boční kryt Systém boční ochrany SIP na Bugaboo Owl by Nuna má podobu výsuvného křídla, které v případě bočního nárazu pohltí síly nárazu a oddálí je tak od batolete.

Opěrka hlavy z paměťové pěny Opěrka hlavy je prvek sedadla, který chrání hlavu a krk cestujícího. Bugaboo Owl má opěrku hlavy z paměťové pěny Tailor Tech. Tento měkký a bezpečný materiál najdete i v autosedač­kách Nuna.

Nastavení opěrky hlavy Opěrka hlavy Bugaboo Owl by Nuna je nastavitelná v mnoha polohách, aby splňovala bezpečnostní požadavky v každé fázi vývoje. Hlava dítěte by se měla do opěrky vejít a díky této funkci to tak budete moct autosedačku používat až do 4 let (105 cm) dítěte.

5 poloh sklopení 5 poloh náklonu, dopředu i dozadu, vám umožní dosáhnout maximálního pohodlí při jízdě, zejména na delší cestě, kdy si vaše miminko často zdřímne.

Kompatibilita s otočnou základnou Základna Bugaboo Isofix má mnoho výhod. Jednou z nich je skutečnost, že sedačku na ní lze otočit o 360 stupňů, takže při změně směru jízdy nemusíme sedačku znovu připevňovat a můžete ji otočit na druhou stranu pomocí tlačítka. Bugaboo Owl by Nuna je součástí modulárního systému – spolu se sedačkou Bugaboo Turtle Air a otočnou základnou Isofix.

Další vlastnosti:

  • postroj se snadno připevňuje a díky magnetickým klipům zůstává otevřený, dokud vaše dítě není usazené
  • instalace po i proti směru jízdy
  • instalace pouze se na základnou Nuna 360 (prodává se samostatně)
  • snímatelný a pratelný potah
  • výplň z měkké merino vlny a bambusu

Technické parametry:

  • rozměry: 66/74 × 52/64 × 5­0/68 cm
  • hmotnost (včetně základny prodávané samostatně): 14,5 kg
  • vhodné pro děti od narození do 4 let (maximálně 18 kg)
Značka:
Bugaboo
Isofix
ano, ne
Sezení
ve směru jízdy