CANPOL BABIES Deka senzorická hrací se zrcátkem BabiesBoo

Kód výrobku: F176514 Dodavatelský kód: 68-092

Značka:

CANPOL BABIES Deka senzorická hrací se zrcátkem BabiesBoo

Značka:

Senzorická hrací deka se zrcátkem BabiesBoo umožňuje vašemu dítěti objevovat svět z různých úhlů pohledu. Různé textury materiálů, kontrastní barvy a jemné zvuky jsou skvělou zábavou pro rozvíjející se smysly miminka od prvních okamžiků života. Vzdělávací podložka se 6 hračkami, které povzbuzují dítě k aktivitě a natahují se na ně, pomáhá rozvíjet motoriku, posiluje svaly a procvičuje manuální dovednosti.

Hračky jsou zavěšeny na obloucích, které lze snadno sejmout a podložku umýt nebo vzít s sebou kamkoli, kde chcete vytvořit dětský prostor a zajistit tak bezpečný a čistý kus podlahy. Hračky lze odejmout a dát si je hrát: 2 chrastící obličeje zvířátek, 2 šustící listy se zrcátkem obklopeným barevnými visačkami a chrastítkem a kousátko, které přinese úlevu při prořezávání zoubků, velké odnímatelné zrcátko, které lze připevnit kamkoli a kdy miminko vyroste povzbudí k ležení na bříšku a pandu s pískadlem a tlapkami na suchý zip, díky kterým je můžete spojit a omotat kolem čelenky podložky nebo příčky dětské postýlky.

Všechny tyto interaktivní prvky podporují rodiče ve smyslovém tréninku dítěte, což pozitivně ovlivňuje emocionální a kognitivní vývoj miminka. Senzoricky naučná hrací podložka Canpol Baby povzbuzuje dítě ke gymnastice a uchopování závěsných hraček, podporuje rozvoj smyslů prostřednictvím hry – zraku, sluchu a hmatu, ale i manuálních a motorických dovedností.

Ležení na výchovné hrací podložce umožňuje dítěti vidět určité zákonitosti, kupř. že mávnutím ruky a dotykem na zavěšené hračky způsobí jejich pohyb a houpání. Vleže na bříšku může miminko pokaždé prozkoumat různé části podložky, které zaujmou jasnými kontrastními barvami a vzory, visačkami nebo hračkami, které jsou přesunuty na jiné místo než obvykle. V pozdější fázi vývoje bude smyslová výchovná hrací podložka povzbuzovat dítě, aby se pohybovalo – nejprve se plazilo. Senzoricky vzdělávací hrací podložka Canpol Baby pomůže zajistit správnou motoriku každého miminka!

Vlastnosti:

 • 6 hraček – povzbudí miminko, aby používalo aktivně ručičky – můžete je oddělit a dát dítěti na hraní.
 • Velké odnímatelné zrcátko, lze připevnit kamkoli a až miminko vyroste, bude jej vybízet k ležení na bříšku.
 • Vybaveno interaktivními prvky – pískátkem, chrastítkem, šustítkem, kousátkem a přátelskými zvířátky, která podporují rodiče ve smyslovém tréninku dítěte.
 • Plastové háčky umožňují snadnou montáž hraček a další stuhy pro volný pohyb a umístění hraček v libovolné výšce nebo na podložce.
 • Povzbuzuje zvedání hlavičky, natahování se pro hračky a převalování se z bříška na záda.
 • Podložka je lehká a snadno se sroluje (po odepnutí oblouků) – ji můžete snadno přenášet nebo vzít s sebou na cesty, díky čemuž budete mít vždy bezpečné, čisté místo a vytvoříte tak prostor na hraní pro miminko kdekoli potřebujete.
 • Hrací deka je výjimečně měkká a materiál, ze kterého je vyrobena, je příjemný na dotek.
 • Podporuje rozvoj zraku.
 • Podporuje rozvoj sluchu.
 • Podporuje rozvoj hmatu.
 • Rozvíjí sluchovou a motorickou koordinaci.
 • Rozvíjí koordinaci ruka-oko.
 • Snadno se udržuje v čistotě – lze prát v pračce.
 • Ideální pro děti od prvních okamžiků života.

Hračka je vyrobena z bezpečného materiálu bez bisfenolu A.

Je vybavena 6 hračkami, které lze snadno rozložit.

Rozměry podložky v rozloženém stavu: 100 cm. Výška oblouků v místě napojení: 46 cm.

Značka:
Canpol Babies
Věk
od narození
Materiál
látka