Loading
Loading

CANPOL BABIES Nevylévací hrníček BUNNY & COMPANY 200 ml - růžový

CANPOL BABIES Nevylévací hrníček BUNNY & COMPANY 200 ml - růžový

Varianty

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně
Cena 109,00 Kč

Kód: F001253 , Dodavatelský kód: 3031300 , EAN: 5903407313009 , Značka: Canpol Babies

Zobrazit celý popisek Schovat popisek

CANPOL BABIES Nevylévací hrníček BUNNY & COMPANY 200 ml - růžový

Haberman pro Canpol babies je kolekce nevylévacích hrníčků, která je vytvořena anglickou matkou Mandy Haberman, která vytvořila první nevylévací hrníčky vůbec! Protože ji znepokojovalo, že z hrníčků s pítkem neustále vytéká tekutina na pohovku, navrhla první revoluční hrníček, ze kterého se již tekutina nevylévala. Za návrh hrníčku obdržela zlatou medaili Global Women Investors and Innovators Network. Nyní se Mandy Haberman stala členkou spolku matek Canpol babies a její skvělé hrníčky představujeme v nové kolekci Haberman pro Canpol babies.

Hrníček Smiley

Hrníček „Smiley“ je jedním ze tří hrníčků z kolekce Haberman pro Canpol babies. Obsahuje unikátní nevylévací ventil, který umožňuje dítěti samostatně pít bez rozlévání tekutiny.

  • Nevylévací pítko usnadňuje dítěti výuku samostatného pití a chrání obsah hrníčku před rozléváním.
  • Víčko chrání pítko před znečištěním.
  • Pítko je tvrdé (není gumové).
  • Praktické široké úchyty usnadňují držení hrníčku v malých ručičkách.
  • Tvarované široké dno zajišťuje výbornou stabilitu hrníčku.
  • Dobře se udržuje v čistotě.
  • Doporučujeme pro děti starší 12-ti měsíců. Objem 200 ml.

Návod k obsluze

Před prvním a každým dalším použitím důkladně umyjte všechny rozmontované díly v teplé vodě s přípravkem určeným dětem a důkladně vypláchněte horkou vodou. Nepoužívejte ostré drsné prostředky, které mohou poškrábat povrch hrníčku. Vždy se přesvědčte, že pítko a ventil jsou důkladně vyčištěny (používejte kartáček na čištění dudlíků). Neprotlačujte přes otvory v pítku žádné předměty, můžete způsobit netěsnosti. Nevyvařujte! Nepoužívejte v mikrovlné troubě. Neumývejte v myčce nádobí. Hrníček není určen k podávání horkých nebo sycených nápojů. Husté tekutiny a ovocné šťávy (např. s kousky ovoce) mohou pítko ucpat.

Upozornění!

Důležité pro zdraví a bezpečnost vašeho dítěte! Používejte pouze pod přímým dohledem dospělé osoby. Vždy zkontrolujte teplotu pokrmu podávaného dítěti. Nezapomeňte, že trvalé nebo dlouhodobé sání nápojů můžete způsobit vady zubní skloviny dítěte. Před každým použitím zkontrolujte kvalitu výrobku. Při prvních známkách opotřebení nebo poškození již výrobek dále nepoužívejte – vyměňte ho za nový. Udržujte v čistotě.Upo­zornění! Výrobek není hračka. Uchovávejte mimo dosah dítěte. Nenechávejte dítě v průběhu jídla bez dozoru dospělé osoby.

Nevylévací hrníček odpovídá požadavkům:

Nařízení Evropského parlamentu a rady 1935/2004/EC – obecné požadavky na materiály a předměty určené pro styk s potravinami, Směrnici Evropského parlamentu a Rady 2001/95/EC o obecné bezpečnosti výrobků, Směrnici EU 90/128/EEC, 2002/72/EC a 2007/19/EC.

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader