Loading
Loading

CHERUB Baby Savičky střední průtok - 2 ks

CHERUB Baby Savičky střední průtok - 2 ks

nedostupné na eshopu a skladem na 1 prodejně

Dlouhodobě snížená cena 104,00 Kč 109,00 Kč

Cena za kus: 52,00 Kč

Kód: F004223 , EAN: 713757365239 , Značka: Cherub Baby

CHERUB Baby Savičky střední průtok - 2 ks

Dudlíky k lahvím Cherub Baby jsou 100 % bez BPA. K dostání střední a rychlý průtok. Cherub Baby dudlíky jsou navrženy a vyrobeny tak, aby maximálně napodobovaly prsní bradavku. Všechny Cherub Baby dudlíky jsou vyrobeny ze 100% silikonu , bez bisfenolu A ( BPA ) , ftalátů , PVC , olova a nitrosaminu .

Napodobuje přirozené krmení Bez BPA , Ftalátů , PVC , olova a nitrosaminu Antikolikový systém zabraňuje bolestem bříška

Střední průtok je doporučen dětem od 3 měsíců, dudlík s rychlým průtokem se doporučuje pro děti od 6ti měsíců.

Peristaltické dudlíky jsou navrženy tak, aby pomáhaly přirozeným peristaltickým pohybům dítěte . Začátek trávicího traktu začíná na jazyku dítěte , kde proces sání zahájí pohybu stravy do žaludku .. Množství mléka je řízeno a propuštěno teprve , když dítě saje – stejně jako když se saje z prsu . To pomáhá pohodlnému přechodu od kojení k láhvi . Pomáhá předcházet kojenecké kolice.

Cherub Baby dudlíky také vhodné pro všechny Cherub Baby kojenecké lahve a jsou kompatibilní s většinou dalších významných dítě značek . Cherub Baby antikolikový systém umožňuje průchodu vzduchu do láhve , když dítě saje a poskytuje tak pohodlnější krmení. Všechny dudlíky jsou omyvatelné a dlouhou životností , zachování jejich pocit a tvar i po opakovaném mytí a sterilizaci .

Skladování, čištění , kompatibilita : Hodí se pro většinu významných značek širokohrdlých lahví Skladujte mimo dosah přímého slunečního záření Umyjte v teplé mýdlové vodě , opláchněte v čisté vodě a sterilizujte v horním zásobníku na láhve sterilizátoru .

Balení obsahuje :

2 x dudlík

Tento produkt zatím nemá žádnou recenzi.

Mohlo by vás také zajímat

Ajax loader